Válogatott: „Nem leszek öngyilkos, mert nem kaptam meghívót”

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2017.03.15. 11:45
Csapata házi gólkirálya, nagyszerű formában játszik a szezonban, mégsem kap meghívót a magyar labdarúgó-válogatottba Futács Márkó, a horvát Hajduk Split futballistája, aki nem kesereg, inkább klubcsapatára koncentrál.

A 3-szoros válogatott futballista 2014 júniusában, az Albánia ellen 1–0-ra megnyert felkészülési mérkőzésen lépett pályára legutóbb a nemzeti együttesben (45 percet kapott kezdőként). Bár azóta ipari mennyiségben termeli a gólokat – a most zajló szezonban 17 bajnokin kilenc, míg két kupameccsen három találatnál jár –, a válogatottban rendre kimarad a keretből, akárcsak most Portugália ellen.

„Féltem, hogy így lesz. Nem tudom, mit gondolnak rólam Magyarországon, talán figyelnek, talán nem. Nem kaptam meghívót Portugália ellen, de tovább kell lépnem, nem leszek emiatt öngyilkos. A Hajdukra koncentrálok, új kihívások várnak rám a jövőben” – mondta Futács Márkó a dalmatinskiportal.hr-nek.

Legfrissebb hírek

Ez van – Malonyai Péter jegyzete

Magyar válogatott
2 órája

Marco Rossi: Nem szabadott volna kockáztatni, elkerülhető gólt kaptunk

Magyar válogatott
3 órája

A telt házas Puskás Arénában fogadjuk a portugálokat a vb-selejtező második fordulójában – ez történt az élő felvezetésben

Magyar válogatott
10 órája

Meglepetés: ebben a mezben játszik a magyar válogatott Portugália ellen – kép

Magyar válogatott
12 órája

Rossi szűkített a kereten, egy csatár és egy védő nem lesz ott a portugálok elleni meccsen

Magyar válogatott
18 órája

Nuno Campos: Ha rossz napot fognak ki a portugálok…

Magyar válogatott
21 órája

Nem mindig a favorit győz – Thury Gábor publicisztikája

Magyar válogatott
2025.09.08. 23:01

„Butaság volt Sallaitól a kiállítás” – Bognár György a Nemzeti Sportrádióban

Magyar válogatott
2025.09.08. 18:42
Ezek is érdekelhetik