Válogatott: „Megtudtuk, mennyi alvó futballügynök van itthon”

Vágólapra másolva!
2016.06.24. 18:36
Dombi Tibor, korábbi 35-szörös magyar válogatott labdarúgó úgy véli, Magyarország vasárnap legyőzheti Belgiumot az Európa-bajnokság nyolcaddöntőjében.

„Nem szeretnék szakmázgatni, egyszerűen csak jó látni, hogy Magyarországon is ugyanolyan futball-láz tört ki, mint ahogy azt külföldön már megtapasztalhattuk – mondta el Dombi Tibor a Hajdú Online-nak. – Az utóbbi harminc évben nem éltük meg azt, hogy kocsmákban, tereken nézzük néhány naponta a mieink meccseit, vagy elutazzunk a kedvencekért külföldre. Szó szerint őrület tört ki, és csak most tudtuk meg, mennyi »alvó futballügynök« van hazákban.”Hajdú Online-nak. – Az utóbbi harminc évben nem éltük meg azt, hogy kocsmákban, tereken nézzük néhány naponta a mieink meccseit, vagy elutazzunk a kedvencekért külföldre. Szó szerint őrület tört ki, és csak most tudtuk meg, mennyi »alvó futballügynök« van hazákban.”

A jelenleg a DVSC pályaedzőjeként tevékenykedő Dombi úgy érzi, a magyarok meglephetik Belgiumot az Európa-bajnokság nyolcaddöntőjében.

„A tornán eddig tapasztaltak egyértelműen azt mutatják, nincs olyan csapat, amelyik verhetetlennek tűnik. Bárki legyőzhet bárkit, senkit sem vernek meg sok góllal, tehát nekünk is lehet esélyünk Belgium ellen. Ettől függetlenül benne van a pakliban, hogy egy korábbi győztes mostantól menetelésbe kezd és elhódítja a serleget.”

„Ha mi ugyanolyan szervezettek leszünk vasárnap, mint eddig a tornán, valamint azt hozzuk, mint mondjuk Izland ellen a második félidőben, ahol a nagycsapatokat idézve végig nyomtunk és rúgtunk egy gólt a hajrában, akkor nem kizárt a nyolc közé jutás sem.”

 

Legfrissebb hírek

Válogatott: mind a harmincezer bérlet gazdára talált

Magyar válogatott
2025.05.30. 15:23

Franciaország és Portugália vívja az U17-es labdarúgó Eb döntőjét

Minden más foci
2025.05.29. 22:43

Vitális Milán: El akarjuk rontani a Ferencváros napját

Labdarúgó NB I
2025.05.22. 09:01

Válogatott: Nagy Ádámmal ilyen még sosem fordult elő; most jöhet el Balogh Botond ideje

Magyar válogatott
2025.05.21. 14:59

Egy korszak vége: Gulácsi Péter legemlékezetesebb pillanatai a magyar válogatottban – galéria

Magyar válogatott
2025.05.20. 15:31

Válogatott: Vitális Milán, Csongvai Áron és Szalai Gábor is tagja Rossi legújabb keretének

Magyar válogatott
2025.05.20. 12:50

Az utolsó egyiptomi hős – Bodnár Zalán jegyzete

Magyar válogatott
2025.05.19. 23:59

Gulácsi Péter lemondta a válogatottságot

Magyar válogatott
2025.05.19. 12:00
Ezek is érdekelhetik