Válogatott: Stiebert és a gólt szerző Futácsot figyelte a stáb

2014.08.04. 23:27
A magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya, Pintér Attila a helyszínen tekintette meg az Ausztriában edzőtáborozó Hamburg Akhisar Belediye GS elleni felkészülési mérkőzését, amelyen a német csapat Stieber Zoltánnal a kezdőjében 2–0-ra nyert.

„A mérkőzés után volt alkalmam beszélgetni Zolival, egyeztettünk a válogatott programjáról, elmondtam, mit tervezünk a következő időszakra. A látottak alapján úgy gondolom, van esélye bekerülni a Hamburg kezdőcsapatába, bízom benne, hogy rendszeresen játszani tudni majd a Bundesligában” – nyilatkozta Pintér Attila az mlsz.hu-nak.

Egy másik kerettagot is megfigyelt a szakmai stáb, Markó Zsolt a Sopron és a Mersin Idman Yurdu egymás elleni felkészülési mérkőzését nézte meg. A törököknél Futács Márkó kezdőként 45 percet töltött a pályán, és szabadrúgásból be is talált a soproniak kapujába, ezzel a góllal lett 1–1 a félidei eredmény.