Válogatott: Leandro a Ferencvárosba akar hazatérni

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.03.05. 21:35
A magyar labdarúgó-válogatott felkészülési mérkőzésen 2–1-es vereséget szenvedett Győrben Finnországtól az új szövetségi kapitány, Pintér Attila bemutatkozó találkozóján. Az összecsapás után Leandro, a magyar válogatott balhátvédje a mérkőzés mellett saját pályafutásáról is nyilatkozott a Nemzeti Sport Online-nak.

„Ami a mérkőzést illeti, küzdöttünk, hajtottunk, de nem sikerült megvalósítani azt, amit a kapitány kért tőlünk. Jól kezdtünk, de tizenöt perc után a finnek átvették az irányítást. A jövőben az a dolgunk, hogy a hibákat kijavítsuk” – mondta Leandro, aki ismét elmondta, hogy a nyártól szeretné újra Magyarországon folytatni a pályafutását.

„Továbbra sem tettem le róla, hogy itthon folytassam a játékot. Budapesten szeretnénk letelepedni, ezért a Ferencvárosba térnék haza” – tette hozzá a korábban a fővárosi zöld-fehéreknél is megforduló védő.

Legfrissebb hírek

Lökéshullám – Deák Zsigmond jegyzete

Labdarúgó NB I
8 órája

Gróf Dávid videóban is elnézést kért a vasárnapi derbin ellökött labdaszedőtől

Labdarúgó NB I
19 órája

Keane: Szerencse, hogy a meccs végén jött a kiállítás; Gróf elnézést kért

Labdarúgó NB I
2025.10.19. 21:53

Videó: ezért kapott piros lapot Gróf, akit Varga Barnabás váltott a kapuban

Labdarúgó NB I
2025.10.19. 21:28

Videó: így szerezte meg a vezetést a Ferencvárosnak Varga, amire Matko válaszolt

Labdarúgó NB I
2025.10.19. 20:07

Gróf ellökött egy labdaszedőt, Varga állt be a kapuba – pontot mentett az Újpest a Fradi ellen

Labdarúgó NB I
2025.10.19. 20:04

Dugó a pezsgősüvegben – Borbola Bence jegyzete

Labdarúgó NB I
2025.10.19. 08:25

Aljosa Matko: Szeretnénk tíz év után legyőzni a Ferencvárost

Labdarúgó NB I
2025.10.19. 08:23
Ezek is érdekelhetik