Magyar-román: Ez most nagyon nagy meccs lesz nekem - Kádár

Vágólapra másolva!
2013.03.18. 12:33
A Románia elleni vb-selejtezőre készülő magyar labdarúgó-válogatott tagjai Telkiben, sajtóbeszélgetésen válaszoltak az újságírók kérdéseire. Kádár Tamás, a DVTK védője immár stabil kerettagként várja a pénteki találkozót, és átérzi az ezzel járó felelősséget.

„Jó állapotban vagyok, minden szempontból százszázalékosnak érzem magam. Nekem ez most nagyon nagy meccs lesz. Persze, valószínűleg ezt a többiek is így érzik" – nyilatkozta a Nemzeti Sport Online kérdésére Kádár Tamás.

„Nem érdekel, melyik román csatárral kerülök majd szembe, akárki jön, meg kell oldanom a feladatomat. Erről részletesen persze még nem tudok beszélni, mert az elemzések, a pontos feladatmegosztás az előttünk álló négy nap feladata lesz" – fogalmazott a védő, aki kérdésünkre a román válogatott egyik legveszélyesebb jobb oldali támadójáról, Torjéról is beszélt.

„Természetesen tudom, ki ő, nálam kisebb, de nagyon fürge játékos. Nekem azonban csak arra kell törekednem, hogy ha vele találkozom, megállítsam" – nyilatkozta Kádár, aki kitért a posztjára, és beszélt a tét nagyságáról is, a románok elleni pénteki, illetve a törökök elleni jövő keddi meccs kapcsán.

„Bár a klubomban belső védőt is játszottam, a válogatottban mindig balhátvédként játszottam eddig, ezért most is erre számítok. Persze, mindig ott nyújtom a maximumot, ahol számítanak rám. A két soron következő mérkőzés alapvetően ugyanolyan lesz, mint bármelyik másik vébéselejtező, mindenki tisztában van a téttel, hiszen két győzelemmel nagy lépést tehetnénk a világbajnokság felé" – mondta a DVTK futballistája.

Legfrissebb hírek

Magyar–svéd: az utolsó kétezer jegy vár gazdára

Magyar válogatott
2025.06.04. 11:49

Vitális Milán: El akarjuk rontani a Ferencváros napját

Labdarúgó NB I
2025.05.22. 09:01

Válogatott: Nagy Ádámmal ilyen még sosem fordult elő; most jöhet el Balogh Botond ideje

Magyar válogatott
2025.05.21. 14:59

Kosár: magabiztosan haladnak a rájátszáselsőség felé a DEAC juniorjai

Utánpótlássport
2025.04.02. 15:09

A válogatottból hiányzó Styles újra edzésbe állt

Légiósok
2025.03.28. 13:45

Szuhodovszki Soma: Ha olyan teljesítményt nyújtanék, amit Rossi elvár, akkor ott lennék a válogatottban

Magyar válogatott
2025.03.25. 19:26

Georges Leekens óta először kezdtük két vereséggel az évet

Magyar válogatott
2025.03.24. 17:11

Marco Rossi: Minden felelősséget vállalok, az én hibám, hogy visszacsúsztunk a B-ligába, de...

Magyar válogatott
2025.03.23. 20:37
Ezek is érdekelhetik