Válogatott: az is siker, ha nehezen nyerünk San Marino ellen - Egervári

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2010.10.07. 16:49
Címkék
Egervári Sándor szövetségi kapitány is kötelezőnek tekinti San Marino legyőzését a magyar labdarúgó-válogatott számára a pénteki Európa-bajnoki selejtezőmérkőzésen, amelynek teljes bevételét az iszapkatasztrófa károsultjainak ajánlja fel a magyar szövetség.

„Picit más rendszerben lépünk majd pályára, mint az előző mérkőzéseken, hiszen ezúttal támadóbb szellemű futballt szeretnénk bemutatni – mondta a szakvezető a Telkiben tartott csütörtöki sajtótájékoztatón. – Annak ellenére, hogy kötelező a győzelem, azt is sikernek könyvelném el, ha nehezen nyerne a csapat, s amennyiben így történne, akkor sem veszítene presztízséből az együttes."

A szakember bővebb nyilatkozatát itt találja!

Legfrissebb hírek

Ötvennégy éves szurkoló lesz a kapus az angol hatodosztályban

Angol labdarúgás
10 perce

Kevin Kilbane: A magyarok elleni lesz az ír labdarúgás elmúlt tíz évének legfontosabb meccse

Foci vb 2026
30 perce

Sinner lesz Alcaraz ellenfele a US Open döntőjében

Tenisz
1 órája

Budapest adott otthont a sportmenedzsment legnagyobb európai csúcseseményének, az EASM 2025 konferenciának

Egyéb egyéni
1 órája

Marco Rossi: Hét éve maximálisan elhivatott vagyok, ez nem változott; Kevin Kilbane: Ez lesz az ír labdarúgás elmúlt tíz évének legfontosabb mérkőzése

E-újság
1 órája

Szombati sportműsor: Írország elleni megkezdi a vb-selejtezősorozatot a magyar válogatott

Minden más foci
8 órája

Djokovics két szetten át tartotta a lépést, de nem tudta megállítani Alcarazt a US Open elődöntőjében

Tenisz
8 órája

Félpályás góllal nyert Malawi, gálázott a Kongói DK és Burkina Faso is az afrikai vb-selejtezőkön

Foci vb 2026
8 órája
Ezek is érdekelhetik