MLSZ-elnökségi: nem pályázunk a 2016-os Európa-bajnokságra

Vágólapra másolva!
2007.04.26. 15:30
Címkék
Magyarország nem pályázik a 2016-os labdarúgó Európa-bajnokság megrendezésére – hangzott el a futballszövetség (MLSZ) mai elnöksége ülése után megtartott sajtótájékoztatón. Ismeretes, a 2004-es, a 2008-as és a 2012-es kontinensviadalra kandidált az MLSZ, ám mindhárom esetben negatív volt a végeredmény.

Az UEFA végrehajtó bizottságának cardiffi döntése elvette a Magyar Labdarúgó-szövetség kedvét attól, hogy megpályázza a 2016-os Európa-bajnokságot is.

Kisteleki István elnök elmondta: most nem ezzel kell foglalkozni, hanem a szövetség által beindított fejlesztési programokkal.

Mint az köztudott, a magyar-horvát közös Eb-pályázat múlt szerdán egyetlen szavazatot sem kapott a döntéshozóktól.

A csúfos kudarc után Kisteleki István pozíciója megkérdőjeleződött, a közvélemény egy része szerint az elnöknek le kellene mondania.

Ma a labdarúgó-köröben igen befolyásosnak tartott Bodnár György tartott sajtótájékoztatót, amelyen keményen támadta Kistelekit.
Legfrissebb hírek

Price és Van Gerwen sem botlott a darts World Matchplayen

Egyéb egyéni
3 órája

Keddi sportműsor: megkezdi szereplését az FTC a BL-selejtezőben; férfi pólósaink vb-elődöntőt játszanak

Minden más foci
4 órája

Bartha Csaba: Sokan nem értékelik kellőképpen, hogy ősszel megnyertük a klubvilágbajnokságot; Boczkó Gábor: Egy éremnek is tudnék örülni

E-újság
4 órája

Sportvilág Tusnádfürdőn – Csinta Samu publicisztikája

Egyéb egyéni
4 órája

Álomjáték a valóságban – Patai Gergely jegyzete

Vizes vb 2025
4 órája

Szaúdi kérőt kapott a bizonytalan jövőjű Isak; Ekitiké készen áll az orvosira – hétfői transzferhíradó

Minden más foci
4 órája

Hiezl Réka: A következő szezont már az Egyesült Államokban kezdem el

Jégkorong
5 órája

NB II: a Mezőkövesdtől érkezett csatár, teljessé vált a Csákvár kerete – hivatalos

Labdarúgó NB II
5 órája
Ezek is érdekelhetik