Sallai Roland megsérült a Galatasaray szerdai edzésén

VARGA BALÁZSVARGA BALÁZS
Vágólapra másolva!
2025.02.06. 16:43
Sallai Roland ismét pályára léphet a Galatasarayban (Fotó: Getty Images)
Sallai Roland megsérült csapata, a török élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Süper Lig) szereplő Galatasaray szerdai edzésén, ezért nem volt ott az isztambuli együttes csütörtöki Török Kupa-mérkőzésének meccskeretében.

Okan Buruk, a Galatasaray vezetőedzője beszélt több játékosa, köztük a magyar játékos állapotáról a csütörtöki találkozó előtt.

„Több játékosunkra sem számíthatunk a szélen. Yunus (Akgün) sérült, Baris (Alper Yilmaz) az előző meccsen dőlt ki, ezért pihentetni akartuk. Sallai (Roland) a tegnapi edzésen fájdalmat érzett az ágyékánál, ezért a tréning felénél abbahagyta a munkát, pedig az volt a terv, hogy ma kezdeni fog”nyilatkozta a tréner.

A magyar válogatott támadó nem is volt ott a meccskeretben, csapata nélküle nyert 4–1-re a másodosztályú Boluspor ellen – Álvaro Morata megszerezte első gólját az isztambuli gárdában.

Mint beszámoltunk róla, a 27 éves szélső bokájára csúnyán rátapostak hétfőn a Gaziantep vendégeként 1–0-ra megnyert bajnokin, de légiósunk másnap elmondta, hogy szerencsére nem történt nagyobb baj, és Buruk elmondása alapján úgy tűnik, másfajta sérülés áll a háttérben. Azt egyelőre nem tudni, hogy Sallainak mennyi időt kell kihagynia ágyékproblémája miatt.

 

 

Legfrissebb hírek

Légiósok: Nagy Ádámék még harcban a feljutásért; magyarok hozták össze a Nafta győztes gólját, de kiestek a lendvaiak

Légiósok
5 órája

„Nem tudom, mi fog történni a jövő héten, de köszönöm” – Kerkez Milos sokat sejtető üzenetet tett közzé

Légiósok
8 órája

Ümit Davala: Sallai Roland jobbhátvédként is jól teljesített

Légiósok
2025.05.24. 08:53

Kleinheisler csapata az utolsó fordulóban kiharcolta a bennmaradást az osztrák élvonalban

Légiósok
2025.05.23. 22:26

Légiósok: Spanyolországon belül váltott a fiatal magyar balhátvéd

Légiósok
2025.05.21. 16:09

Brazília és Franciaország adja a legtöbb légióst, de nő a külföldön játszó magyarok száma is

Minden más foci
2025.05.21. 13:58

Szűcs Kornél: Csendben teszem a dolgom, és keményen készülök a következő idényre

Légiósok
2025.05.21. 11:34

Juhász Dorka: Elit klubok érdeklődnek irántam, a következő hetekben döntök a folytatásról

Kosárlabda
2025.05.20. 07:53
Ezek is érdekelhetik