Német és angol élvonalbeli csapat is kinézte magának a magyar válogatott védőt – sajtóhír

VARGA BALÁZSVARGA BALÁZS
Vágólapra másolva!
2024.10.10. 15:52
Balogh Botond jó teljesítménye több csapat érdeklődését is felkeltette (Fotó: Getty Images)
Olasz sajtóhírek szerint a német élvonalbeli (Bundesliga) Bayer Leverkusen és az angol első osztályú (Premier League) Brighton ajánlatot tett a Parma magyar válogatott védőjéért, Balogh Botondért.

Az olasz Tuttosport nyomtatott verziójának csütörtöki lapszáma szerint a Leverkusen és a Brighton nemcsak érdeklődést mutat Balogh Botondért, de ajánlatot is tett érte olasz csapatának – írja a forzaparma.it. Azt a forrás nem részletezi, hogy a Parma hogyan reagált a két klub vásárlási szándékával kapcsolatban, sem azt, hogy mennyit fizetnének a hatszoros magyar válogatott hátvéd játékjogáért.

A 22 éves futballista alapembernek számít az újonc Serie A-csapatban, a most futó idényben hét élvonalbeli és egy Olasz Kupa-mérkőzésen szerepelt, s összesen 672 percet töltött a pályán. 

A 189 centiméter magas belső védőnek 2027 nyaráig szól a szerződése a Parmánál, miután áprilisban hosszabbított egymással a két fél.

 

Legfrissebb hírek

Alexander Isak nem utazott el a Newcastle edzőtáborába

Angol labdarúgás
14 órája

A Premier League-ből igazolt balhátvédet a Milan

Olasz labdarúgás
17 órája

Hugo Ekitiké érkezését bejelentette a Liverpool – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.07.23. 20:33

Marcus Rashford az FC Barcelonában folytatja – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2025.07.23. 18:57

Calhanoglu kibékült Lautaro Martínezzel, marad az Interben

Olasz labdarúgás
2025.07.23. 15:01

Lisztes Krisztián és Fenyő Noah is elutazik a Frankfurttal az Egyesült Államokba

Német labdarúgás
2025.07.23. 09:43

Markus Krösche – egy üzleti zseni Frankfurtból

Német labdarúgás
2025.07.22. 15:18

Az MU 75 millió euróért szerződtette Bryan Mbeumót – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.07.21. 21:22
Ezek is érdekelhetik