Légiósok: Kaptam pár hívást Hollandiából – Vida Kristopher

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2019.05.08. 12:19
Vida Kristopher, a dunaszerdahelyi DAC magyar labdarúgója elárulta, hogy megkeresték Hollandiából.

A 23 esztendős középpályás a regio8.nl nevű holland portálnak nyilatkozott annak kapcsán, miszerint korábbi csapata, a De Graafschap állítólag Peter Hyballát, a DAC jelenlegi vezetőedzőjét szemelte ki a kispadjára.

Vida Kristopher elmondta, Hyballa nagyszerű választás lenne, s a tréner külön ki is kérte tőle a véleményét a holland együttesről – noha hosszasan még nem beszélgettek el a témáról, Vida úgy látta, hogy a szakember lelkesedik a De Graafschap iránt.

A magyar játékos végül a jövőjét firtató kérdésre elárulta, annak ellenére, hogy 2021 nyaráig szerződés köti a DAC-hoz, még nem tudja, mi lesz a sorsa, de ha marad, akkor örülne, ha Hyballa sem távozna.

„Jó idényem van, így pozitív vagyok. Kaptam pár hívást Hollandiából, úgyhogy meglátjuk, hogyan alakul a nyár.”

Legfrissebb hírek

Elképesztő összeget kereshet Raphinha, ha rábólint a szaúdi ajánlatra − sajtóhír

Spanyol labdarúgás
13 órája

Világi Oszkár: Az identitásért való küzdelem az önmagunk megfogalmazása, nem pedig a mások legyőzése

Minden más foci
18 órája

Sallai Roland nagy gólokat lőtt a Török Kupa elődöntőjében – videók

Légiósok
2025.04.22. 21:27

Légióskörkép: Tiefenbach, Sallói és Szalay is gólt szerzett a múlt héten

Légiósok
2025.04.21. 16:39

Heti légiósprogram: Bournemouth–Manchester United

Légiósok
2025.04.21. 15:47

Jó reklám volt a futballnak a DAC–Kassa mérkőzés

Minden más foci
2025.04.21. 12:08

Remek első félidejének köszönhetően legyőzte a Kassát a DAC és nagy lépést tett a negyedik hely felé

Minden más foci
2025.04.20. 19:50

Ijesztő sérülése után egy nappal Gulácsi Péter már otthonából tett közzé bejegyzést

Légiósok
2025.04.20. 18:26
Ezek is érdekelhetik