Légiósok: Sallai Rolandért PL-csapat jelentkezett be

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2018.06.05. 11:53
null
Petridisz nem adná el Sallait (Fotó: Twitter)
Egy olasz portál indította el a hírt, amelyet görög lapok is átvettek: Sallai Roland iránt több klub is érdeklődik Európából. Köztük a Fulham, amely most jutott vissza az angol élvonalba.

 

A Mediagol.it portál szerint az APOEL Nicosiával bajnoki aranyérmet nyert, 29 bajnokin kilenc találatig jutó magyar válogatott csatár iránt nagy az érdeklődés. Az egyik ilyen klub az angol Fulham, amely a playoffot megnyerve most harcolta ki a Premier League-be való feljutást.

Prodromosz Petridisz, az APOEL elnöke a közelmúltban egy meg nem nevezett francia klub ötmillió eurós ajánlatát utasította vissza.

„Most nem adunk el játékost, mindenkit megtartunk legalább a Bajnokok Ligája-selejtezők végéig. Aztán majd meglátjuk. Egyelőre nem jött más ajánlat, csak ez a francia” mondta Petridisz.

Ha Sallait valóban ötmillió körüli összegért sikerülne eladni, ő lenne a ciprusi élvonalban szerepeltek közül a legtöbb pénzért eladott játékos. A csúcsot Piero Szotiriu tartja, akiért tavaly 2.5 millió eurót fizetett a dán FC Köbenhavn az APOEL-nek.

 

Legfrissebb hírek

Üzbegisztánban folytatja a DVTK-tól távozó kapus – hivatalos

Labdarúgó NB I
4 órája

Elbúcsúzott egy lipcsei legenda, Hamburgban folytatja

Német labdarúgás
16 órája

Matheus Saldanha eladásából a Ferencváros után az NB I is profitálhat

Labdarúgó NB I
Tegnap, 12:43

„Senki sem áll a klub érdekei felett” – a Sporting klubelnöke Gyökeres átigazolásáról

Minden más foci
2025.07.12. 21:47

Szalai Attila: A folyamatos játékra törekszem a Kasimpasánál

Légiósok
2025.07.12. 13:51

Az MTK-tól távozott védő a Vasashoz igazolt – hivatalos

Labdarúgó NB II
2025.07.12. 12:27

A Kecskemétről távozott szélső hétszeres bajnokcsapathoz igazolt

Labdarúgó NB II
2025.07.12. 09:43

NS-infó: magyar bajnok és kupagyőztes játékost igazol a Karcag

Labdarúgó NB II
2025.07.12. 08:53
Ezek is érdekelhetik