Lengyelország: régen látott nagy győzelem Kádáréktól

2016.11.04. 22:27
Kádár Tamás csapata, a Lech Poznan idegenben 5–0-ra verte a Ruch Chorzówot a lengyel labdarúgó-bajnokság (Ekstraklasa) 15. fordulójának pénteki játéknapján.

Kádár Tamás végigjátszotta a mérkőzést, amely az első félidő hajrájában gyors egymásutánban esett két góllal vett kedvező fordulatot a poznaniak számára.Kádár Tamás végigjátszotta a mérkőzést, amely az első félidő hajrájában gyors egymásutánban esett két góllal vett kedvező fordulatot a poznaniak számára.

A Lech legutóbb 2015 júniusában aratott ilyen fölényes diadalt bajnoki meccsen, akkor is idegenben – ellenfele a Górnik Zabrze volt (6–1).