Légiósok: Németh-nem a havi 9 ezres lengyel ajánlatra - sajtóhír

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.09.23. 18:32
Németh Krisztián lehetett volna a következő magyar a lengyel élvonalban Lovrencsics Gergő (Lech Poznan) és Guzmics Richárd (Wisla Kraków) után: a bajnokságban 9 forduló után az 5. helyen álló Slask Wroclaw szemelte ki a magyar csatárt a sérült Marco Paixao helyére, ajánlatot tett, de Németh visszautasította.

Németh Krisztiánt Lengyelországból keresték (Fotó: Reuters, archív)
Németh Krisztiánt Lengyelországból keresték (Fotó: Reuters, archív)
Németh Krisztiánt Lengyelországból keresték (Fotó: Reuters, archív)
Németh Krisztiánt Lengyelországból keresték (Fotó: Reuters, archív)
Németh Krisztiánt Lengyelországból keresték (Fotó: Reuters, archív)

A portugál csatár két hónapja sérült meg, s bár a klub vezetősége azt ígérte, gyorsan gondoskodnak a pótlásáról, máig nem történt semmi.

Az átigazolási piac bezárt, így szabadon igazolható játékosok között kell válogatnia a Slask vezetőségének. Az egyik kiszemelt Németh Krisztián volt, akinek szerződést is ajánlott a klub. A sport.pl szerint havi 8-9 ezer eurót ajánlottak a magyar csatárnak, aki tavasszal a holland Rodában játszott, de a lengyel lap kiemeli, hogy a Liverpoolban is megfordult.

„Tadeusz Pawlowski elismerte, hogy valóban érdeklődött Németh iránt, aki valóban erősítést jelentett volna a klub számára" – írta a sport.pl, s idézi az edzőt, aki azt mondta, csak azért nem szerződtetnének valakit, hogy a létszámot növelje.

„A játékos elutasította az ajánlatunkat" – idézték Pawlowskit.

Érdekesség, hogy Németh Krisztián már a második magyar játékos, aki az elmúlt egy hónapban visszautasított egy lengyel lehetőséget, augusztus végén Kádár Tamás nem tudott megegyezni a Wisla Krakków-val, pedig a klub már megállapodott a DVTK-val a védő kölcsönvételéről. A krakkóiak később Kádár helyett a szabadon igazolható Guzmics Richárdot szerződtették.

 

Legfrissebb hírek

Németh Krisztián: Ma is azt érzem, várnak tőlem valamit, ha pályára lépek

Labdarúgó NB I
2025.06.05. 07:54

Sallai Roland még sokáig maradna a Galatasarayban

Légiósok
2025.06.02. 11:10

Nikitschernek van fix kivásárlási ára, de nem célja a klubváltás

Légiósok
2025.05.26. 17:48

Raków: Baráth Pétert választották meg a csapat legjobbjának

Légiósok
2025.05.26. 13:19

Légióskörkép: Szoboszlai, Sallói Dániel és Dragóner Áron is betalált a múlt héten

Légiósok
2025.05.26. 12:32

Légiósok: Nagy Ádámék még harcban a feljutásért; magyarok hozták össze a Nafta győztes gólját, de kiestek a lendvaiak

Légiósok
2025.05.25. 23:59

„Nem tudom, mi fog történni a jövő héten, de köszönöm” – Kerkez Milos sokat sejtető üzenetet tett közzé

Légiósok
2025.05.25. 20:50

Ümit Davala: Sallai Roland jobbhátvédként is jól teljesített

Légiósok
2025.05.24. 08:53
Ezek is érdekelhetik