Bundesliga: Stieber Zoltán reméli, vége a kínlódásnak

Vágólapra másolva!
2012.10.09. 12:18
Stieber Zoltán a hét végén volt először tagja a német labdarúgó-bajnokság élvonalában szereplő Greuther Fürth kezdő tizenegyének bajnoki mérkőzésen, és reméli, hogy korántsem utoljára.

„Voltak jó megmozdulásaim, de sajnos nem tudtam olyan teljesítményt nyújtani, amilyenben reménykedtem" – mondta Hamburg elleni mérkőzést (0–1) végigjátszó, korábban vírusos fertőzéssel is kínlódó magyar labdarúgó, aki az elmúlt hetekben a tartalékcsapatban igyekezett felvenni a ritmust.

„Nagyon remélem azonban, hogy mostantól lendületbe jövök, hiszen az a célom, hogy stabil tagja legyek a kezdő tizenegynek. Talán már a múlté a tartalékbajnokság" – folytatódik a Bild idézete.

A német lap a múlt héten rövid írásban foglalkozott a beilleszkedés nehézségeivel küzdő magyar játékossal, arra keresvén a választ, miért nem játszik Stieber az új csapatában, amely éppen őrá költötte a legtöbbet a nyári átigazolási időszakban.

Legfrissebb hírek

Kane duplázott, a Bayern alaposan elpáholta a Hamburgot

Német labdarúgás
1 órája

Kasper Hjulmand a Frankfurt elleni győzelemmel debütált a Leverkusen kispadján

Német labdarúgás
23 órája

Schäfer András hétvégén sem játszhat az Union Berlinben

Német labdarúgás
Tegnap, 13:48

Michael Owen továbbra is úgy gondolja, hogy Harry Kane rossz döntést hozott

Német labdarúgás
2025.09.11. 11:59

Christian Eriksen Dárdai Bence csapattársa lett – hivatalos

Német labdarúgás
2025.09.10. 17:14

„A legjobb játékosoknak már nem vonzó” – Ballack a Bundesligát kritizálta

Német labdarúgás
2025.09.10. 15:02

Megtalálta Erik ten Hag utódját a Leverkusen – hivatalos

Német labdarúgás
2025.09.08. 15:37

Megtalálta Ten Hag ideális utódját a Leverkusen, szerdán jöhet a bejelentés

Német labdarúgás
2025.09.08. 07:36
Ezek is érdekelhetik