Anderlecht: a brüsszeliek még nem kaptak ajánlatot Juhász Rolandért

Vágólapra másolva!
2010.05.14. 12:29
Az Anderlecht vezetősége abban reménykedik, hogy a következő szezonra is megtarthatja Juhász Rolandot, ugyanis a magyar válogatott hátvédért még nem érkezett ajánlat a brüsszeli klubhoz.

Általános vélekedés, hogy az Anderlechttől több játékos is távozhat majd a nyári átigazolási szezonban, köztük Mbark Busszufa, Lucas Biglia, Jelle Van Damme és Juhász Roland. A brüsszeliek menedzsere, Herman Van Holsbeeck ugyanakkor a La Derniere Heure-nek nyilatkozva elmondta, egyelőre nem mindegyik labdarúgó miatt keresték meg őket más egyletek.

„Busszufa iránt már igen, Juhász és Biglia iránt még nem jelentkeztek klubok. Igaz, kapcsolatban állunk ügynökökkel, de még minden nagyon ködös. Az egyetlen játékos, akiért konkrét ajánlatot kaptunk, az Jelle Van Damme. Angol csapatok érdeklődnek iránta, de még folynak a tárgyalások, nem egyeztünk meg senkivel" – jelentette ki Van Holsbeeck.

Juhász Rolandot a szerződése 2011-ig köti az Anderlechthez, így a brüsszelieknek legkésőbb a télen el kell adniuk, ha pénzt akarnak látni egyik legjobbjuk távozásából.

Legfrissebb hírek

Labdarúgás: második lett az UEFA-tornán az U16-os leányválogatott

Utánpótlássport
10 órája

Labdarúgás: kikapott az ukránoktól az U16-os válogatott

Utánpótlássport
2025.05.10. 16:23

Labdarúgás: szombaton kezdődik az U10-es Bardolino Champions Cup

Utánpótlássport
2025.05.09. 08:59

Moldovában futballoztak kollégáink

Minden más foci
2025.05.06. 21:42

Labdarúgás: csaknem 1400 fiatalperc az NB I 30. fordulójában

Utánpótlássport
2025.05.06. 10:55

Remek családi sztori: apja után 30 évvel a fiú is gólt lőtt a Belga Kupa döntőjében, és ő is nyert!

Minden más foci
2025.05.04. 21:20

Futballindiánok – Csillag Péter publicisztikája

Minden más foci
2025.05.02. 23:07

Marco Rossi elmondta, kinek szurkol a Puskás-Suzuki-kupán

Minden más foci
2025.05.02. 12:19
Ezek is érdekelhetik