NB II, Nyugati csoport: Győrben győzött a Baja, otthon a Barcs

2010.10.24. 17:35
A labdarúgó NB II Nyugati csoportjában a Baja 2–1-re nyert a Győri ETO FC II vendégeként. A Barcs otthon győzött a Kaposvölgye ellen 3–0-ra.
NB II, NYUGATI CSOPORT
11.. FORDULÓ
GYŐRI ETO FC II–BAJAI LSE KALO-MÉH 1–2 (1–0)
Győr, ETO Park, 200 néző. Vezette: Gyarmati II T. (Farkas B., Szalai D.)
ETO II: Radoszavljevics – Nagy Á., Domanyik, Bieder, Vető – Molnár T., Horváth B. (Németh L., 75.), Berde, Nyitrai (Serfőző, 84.), Simon A. (Horváth G., a szünetben) – Ahjupera. Edző: Klement István
BAJA: Herbert – Villám, Tamási G., Burucz, Vincze Z. – Szabó N. (Domonkos, 59.), Császár, Kurucsai (Balázs R., a szünetben), Micskó – Kormos (Rozsi, 82.), Frőhlich. Vezetőedző: Bognár György
Gólszerző: Berde (1–0) a 43., Kormos (11–esből, 1–1) az 57., Tamási G. (1–2) a 73. percben
Klement István: – „Nem a szavak teszik vitézzé az embert, a csatasorban ismerszik meg, ki mit ér.”
Bognár György: – Bár kettő egy után ráültünk az eredményre, jobban játszottunk a hazaiaknál, így a győzelmünk megérdemelt.
BARCSI SC–KAPOSVÖLGYE VSC 3–0 (2–0)
Barcs, 250 néző. Vezette: Kovács J. Z. (Kepe, Kulman)
BARCS: Halasi – Dienes, Balogh T., Horváth P., Pókos – Hock, Kordé (Pandur Á., 85.), Koller K., Tompa – Scsepanovics (Miskovics, 77.), Sz. Pavicsevics (Gergulás, 78.). Vezetőedző: Kuczkó Gábor
KAPOSVÖLGYE: Köllő – Pintér L., Kállai, Vaskó J., Fellai (Reszli, 37.) – Dóczi, Horváth Á., Huzmi (Ato, 55.) – Balogh L., Sevel, Menyhért (Ivusza, 63.). Vezetőedző: Horváth Lajos
Gólszerző: Sz. Pavicsevics (1–0) a 16., Horváth P. (2–0) a 30., Sz. Pavicsevics (3–0) a 72. percben
Kuczkó Gábor: – Az eredménnyel elégedett vagyok, de a játékkal nem. A helyzetek alapján megérdemelten szereztünk három pontot.
Horváth Lajos: – Nem lenne problémánk, ha ezt a játékot nem gólra játszanák. Fellai József beállítása nagy hiba volt részemről.

1. Gyirmót FC 11 7 1 3 27–13 +14  22
2. Bajai LSE 11 7 1 3 19–15 +4  22
3. Videoton-Puskás Akadémia 11 6 4 1 25–11 +14  22
4. Pécsi MFC 10 6 1 3 15–7 +8  19
5. FC Ajka 11 4 4 3 19–12 +7  16
6. BKV Előre SC 11 4 4 3 15–17 –2  16
7. Ferencvárosi TC II 10 4 2 4 13–10 +3  14
8. Győri ETO FC II 11 4 2 5 15–19 –4  14