A KÖZÉP-CSOPORT ÁLLÁSA 
  1. Kecskemét 21 16 2 3 54–16 +38  50
  2. FC Dabas 21 12 8 1 39–14 +25  44
  3. FTC II 21 12 6 3 37–16 +21  42
  4. Iváncsa 21 12 6 3 37–17 +20  42
  5. ESMTK 21 9 8 4 36–26 +10  35
  6. Honvéd II 21 10 4 7 33–31 +2  34
  7. Kozármisleny 21 9 5 7 37–34 +3  32
  8. Újpest II 21 8 7 6 38–30 +8  31
  9. Taksony 21 8 6 7 37–31 +6  30
10. Paks II 21 8 6 7 34–32 +2  30
11. Dabas-Gyón 21 8 4 9 25–24 +1  28
12. Monor 21 7 6 8 33–33 0 27
13. Dunaújváros 21 8 2 11 33–32 +1  26
14. Körösladány 21 6 7 8 31–31 0 25
15. Vác 21 6 7 8 29–31 –2  25
16. Hódmezővásárhely 21 7 2 12 27–41 –14  23
17. Rákosmente 21 5 4 12 20–33 –13  19
18. Szekszárd 21 5 4 12 20–36 –16  19
19. Szegedi VSE 21 3 4 14 16–51 –35  13
20. Majos 21 4 17 12–69 –57  4

KELETI CSOPORT

NYUGATI CSOPORT

Azonos pontszám esetén a sorrend az alábbiak szerint dől el:
1. a bajnokságban elért több győzelem;
2. a bajnoki mérkőzések gólkülönbsége;
3. a bajnoki mérkőzéseken rúgott több gól;
4. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzések pontkülönbsége;
5. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzések gólkülönbsége;
6. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzéseken az idegenben lőtt több gól;
7. a bajnokság fair play értékelésében elért jobb helyezés;
8. sorsolás.

NB III, 2020–2021, KÖZÉP-CSOPORT

1. FORDULÓ
augusztus 2.

FTC II–Kecskemét 1–0
Honvéd II–Iváncsa 0–3 – óvás után
Kozármisleny–Paks II 4–4
Taksony–Újpest II 0–1
Körösladány–Majosi SE 5–1
Dabas-Gyón–Monor 0–2
ESMTK–FC Dabas 0–3
Szekszárd–Dunaújváros 2–1
Hódmezővásárhely–Szegedi VSE 4–1
Vác–Rákosmente 1–2

2. FORDULÓ
augusztus 9.

Újpest FC II–Kozármisleny 2–2
Paksi FC II–FTC II 0–0
Iváncsa KSE–Vác FC 6–0
Rákosmente FC–Hódmezővásárhelyi FC 0–1
Szegedi VSE–Szekszárdi UFC 1–3
Dunaújváros–ESMTK 0–1
FC Dabas–Dabas-Gyón FC 2–0
Monor–Körösladányi MSK 0–0
Majosi SE–Taksony SE 1–8
Kecskeméti TE–Bp. Honvéd-MFA II 4–1

3. FORDULÓ
augusztus 12.

Ferencvárosi TC II–Újpest FC II 2–1
HR-Rent Kozármisleny–Majosi SE 1–1
Taksony SE–Monor 2–2
Körösladányi MSK–FC Dabas 1–1
Dabas-Gyón–Dunaújváros 2–1
ESMTK–Szegedi VSE 3–0
Szekszárdi UFC–Rákosmente FC 0–1
Hódmezővásárhelyi FC–Iváncsa KSE 2–4
Vác FC–Bp. Honvéd-MFA II 0–0
Kecskeméti TE–Paksi FC II 3–0

4. FORDULÓ
augusztus 16.

Újpest FC II–Paksi FC II 2–1
Bp. Honvéd-MFA II–Hódmezővásárhelyi FC 4–1
Vác FC–Kecskeméti TE 3–2
Iváncsa KSE–Szekszárdi UFC 1–0
Rákosmente FC–ESMTK 0–2
Szegedi VSE–Dabas-Gyón 1–0
Dunaújváros–Körösladányi MSK 4–3
FC Dabas–Taksony SE 1–1
Monor–Kozármisleny 0–2
Majosi SE–Ferencváros II 1–4

5. FORDULÓ
augusztus 23.

Paks II–Majosi SE 1–0
FTC II–Monor 4–0
Kozármisleny–FC Dabas 0–2
Taksony–Dunaújváros 0–3
Körösladány–Szegedi VSE 3–1
Dabas-Gyón–Rákosmente 2–1
ESMTK–Iváncsa 0–1
Szekszárd–Honvéd II 1–2
Hódmezővásárhely–Vác 2–1
Kecskemét–Újpest II 4–1

6. FORDULÓ
augusztus 26.

Vác–Szekszárd 1–0
Iváncsa–Dabas-Gyón 2–1
Rákosmente–Körösladány 1–5
Szegedi VSE–Taksony 0–2
Dunaújváros–Kozármisleny 0–2
FC Dabas–FTC II 1–0
Hódmezővásárhely–Kecskemét 0–5
Monor–Paks II 1–0
Majosi SE–Újpest II 1–1
szeptember 16.
Honvéd II–ESMTK 3–5

7. FORDULÓ
augusztus 30.

Paks II–FC Dabas 1–3
Újpest II–Monor 1–3
FTC II–Dunaújváros 1–0
Kozármisleny–Szegedi VSE 3–1
Taksony–Rákosmente 3–3
Körösladány–Iváncsa 1–2
ESMTK–Vác 3–3
Szekszárd–Hódmezővásárhely 1–4
Kecskemét–Majosi SE 5–0
Szeptember 23.
Dabas-Gyón–Honvéd II 0–1

8. FORDULÓ
szeptember 5.
Honvéd II–Körösladányi MSK 1–1
Hódmezővásárhelyi FC–ESMTK 1–3
Vác FC–Dabas-Gyón 2–1
Iváncsa KSE–Taksony SE 2–0
Rákosmente FC–Kozármisleny 2–2
Szegedi VSE–FTC II 0–5
Szekszárdi UFC–Kecskeméti TE 1–2
Dunaújváros–Paksi FC II 0–1
FC Dabas–Újpest FC II 2–2
Monor–Majosi SE 4–1

9. FORDULÓ
szeptember 9.

Újpest FC II–Dunaújváros 4–1
FTC II–Rákosmente FC 1–0
Kozármisleny–Iváncsa KSE 2–2
Taksony SE–Bp. Honvéd-MFA II 1–3
Körösladányi MSK–Vác FC 2–1
Dabas-Gyón FC–Hódmezővásárhelyi FC 5–1
ESMTK–Szekszárdi UFC 0–0
Majosi SE–FC Dabas 0–4
Kecskeméti TE–Monor 4–1
szeptember 23.
Paks II–Szegedi VSE 2–1

10. FORDULÓ
szeptember 13.

Bp. Honvéd-MFA II–Kozármisleny 0–3
Szekszárdi UFC–Dabas-Gyón 0–0
Hódmezővásárhelyi FC–Körösladány 0–2
Vác FC–Taksony SE 1–2
Iváncsa KSE–FTC II 1–1
ESMTK–Kecskeméti TE 0–2
FC Dabas–Monor 1–1
Rákosmente FC–Paksi FC II 3–1
Szegedi VSE–Újpest FC II 2–1
Dunaújváros–Majosi SE 4–1

11. FORDULÓ
szeptember 27.

FTC II–Honvéd II 1–1
Újpest II–Rákosmente 2–0
Taksony–Hódmezővásárhely 2–1
Körösladány–Szekszárd 1–1
Dabas-Gyón–ESMTK 0–1
Majos–Szegedi VSE 2–2
Monor–Dunaújváros 1–3
Kecskemét–FC Dabas 2–0
október 14.
Paks II–Iváncsa 2–2
október 21.
Kozármisleny
–Vác 1–0

12. FORDULÓ
október 4.

Honvéd II–Paks II 0–0
Dabas-Gyón–Kecskemét 2–1
ESMTK–Körösladány 1–1
Szekszárd–Taksony 0–3
Hódmezővásárhely–Kozármisleny 0–1
Vác–FTC II 1–2
Dunaújváros–FC Dabas 0–1
Rákosmente–Majos 2–0
Szegedi VSE–Monor 1–4
december 9.
Iváncsa–Újpest II 0–3

13. FORDULÓ
október 10.

Újpest II–Honvéd II 0–1
FTC II–Hódmezővásárhely 3–2
Paks II–Vác 0–0
Kozármisleny–Szekszárd 0–2  
Taksony–ESMTK 0–0
Körösladány–Dabas-Gyón 0–1
FC Dabas–Szegedi VSE 5–1
Monor–Rákosmente 2–1
Majos–Iváncsa 0–2
Kecskemét–Dunaújváros 2–2

14. FORDULÓ
október 18.

Honvéd II–Majos 6–0
Dabas-Gyón–Taksony 0–0
ESMTK–Kozármisleny 3–1
Szekszárd–FTC II 1–4
Körösladány–Kecskemét 0–3
Hódmezővásárhely–Paks II 0–1
Vác–Újpest II 2–2
Iváncsa–Monor 1–1
Rákosmente–FC Dabas 0–0
Szegedi VSE–Dunaújváros 0–4

15. FORDULÓ
október 25.

FTC II–ESMTK 1–1
Újpest II–Hódmezővásárhely 3–1
Paks II–Szekszárd 6–1
Kozármisleny–Dabas-Gyón 3–0
Taksony–Körösladány 2–1
Dunaújváros–Rákosmente 3–2
FC Dabas–Iváncsa 2–2
Majos–Vác 1–7
Kecskemét–Szegedi VSE 1–1
november 25.
Monor–Honvéd II 1–2

16. FORDULÓ
november 1.

Körösladány–Kozármisleny 1–2
Dabas-Gyón–FTC II 1–0
ESMTK–Paks II 3–1
Taksony–Kecskemét 1–2
Szekszárd–Újpest II 1–1
Hódmezővásárhely–Majos 1–0
Vác–Monor 2–1
Iváncsa–Dunaújváros 1–0
Rákosmente–Szegedi VSE 1–0
Későbbi időpontban

Honvéd II–FC Dabas

17. FORDULÓ
november 8.

Újpest II–ESMTK 3–3
Paks II–
Dabas-Gyón 2–1
Kozármisleny–Taksony 3–1
Szegedi VSE–Iváncsa 1–0
Dunaújváros–Honvéd II 1–3
FC Dabas–Vác 2–0
Monor–Hódmezővásárhely 2–3
Majos–Szekszárd 0–1
Kecskemét–Rákosmente 2–0
december 2.
FTC II–Körösladány 0–0

18. FORDULÓ
november 14.

Körösladány–Paks II 2–5
Dabas-Gyón–Újpest II 2–1
ESMTK–Majos 2–0
Szekszárd–Monor 1–4
Hódmezővásárhely–FC Dabas 1–2
Vác–Dunaújváros 0–0
Honvéd II–Szegedi VSE 4–1
Kozármisleny–Kecskemét 1–4
Iváncsa
–Rákosmente 2–0
november 18.
Taksony–FTC II 1–3

19. FORDULÓ
november 22.

Újpest II–Körösladány 3–0
FTC II–Kozármisleny 3–1
Rákosmente–Honvéd II 0–1
Szegedi VSE–Vác 1–1
Dunaújváros–Hódmezővásárhely 1–2
FC Dabas–Szekszárd 2–0
Monor–ESMTK 2–2
Majos–Dabas-Gyón 1–5
Paks II–Taksony 4–5
Kecskemét–Iváncsa 1–0

20. FORDULÓ
november 29.

Újpest II–Taksony 0–0
Paks II–Kozármisleny 2–1
Majos–Körösladány 1–1
Monor–Dabas-Gyón 1–1
FC Dabas–ESMTK 1–1
Dunaújváros–Szekszárd 2–1
Szegedi VSE–Hódmezővásárhely 0–0
Rákosmente–Vác 1–3
Iváncsa–Honvéd II 3–0
Kecskemét–FTC II 3–1

21. FORDULÓ
december 6.

Vác–Iváncsa 0–0
Hódmezővásárhely–Rákosmente 0–0
Szekszárd–Szegedi VSE 3–0
ESMTK–Dunaújváros 2–3
Dabas-Gyón–FC Dabas 1–1
Körösladány–Monor 1–0
Taksony–Majos 3–0
Kozármisleny–Újpest II 2–4
FTC II–Paks II 0–0
Honvéd II–Kecskemét 0–2

22. FORDULÓ
február 28.

11.00: Újpest II–FTC II
11.00: Honvéd II–Vác
11.00: Paks II–Kecskemét
14.00: Majos–Kozármisleny
14.00: Monor–Taksony
14.00: FC Dabas–Körösladány
14.00: Dunaújváros–Dabas-Gyón
14.00: Szegedi VSE–ESMTK
14.00: Rákosmente–Szekszárd
14.00: Iváncsa–Hódmezővásárhely

23. FORDULÓ
március 7.
11.00: FTC II–Majos
11.00: Paks II–Újpest II
14.30: Kecskemét–Vác
14.30: Hódmezővásárhely–Honvéd II
14.30: Szekszárd–Iváncsa
14.30: ESMTK–Rákosmente
14.30: Dabas-Gyón–Szegedi VSE
14.30: Körösladány–Dunaújváros
14.30: Taksony–FC Dabas
14.30: Kozármisleny–Monor

24. FORDULÓ
március 14.
11.00: Honvéd II–Szekszárd
11.00: Újpest II–Kecskemét
14.30: Monor–FTC II
14.30: FC Dabas–Kozármisleny
14.30: Dunaújváros–Taksony
14.30: Szegedi VSE–Körösladány
14.30: Rákosmente–Dabas-Gyón
14.30: Iváncsa–ESMTK
14.30: Vác–Hódmezővásárhely
14.30: Majos–Paks II

25. FORDULÓ
március 21.

11.00: FTC II–FC Dabas
11.00:
Paks II–Monor
11.00: Újpest II–Majos
15.00:
Szekszárd–Vác
15.00: ESMTK–Honvéd II
15.00: Dabas-Gyón–Iváncsa
15.00: Körösladány–Rákosmente
15.00: Taksony–Szegedi VSE
15.00: Kozármisleny–Dunaújváros
17.00: Kecskemét–Hódmezővásárhely

26. FORDULÓ
március 27.
11.00: Honvéd II–Dabas-Gyón
15.00: Dunaújváros–FTC II
15.00: Szegedi VSE–Kozármisleny
15.00: Rákosmente–Taksony
15.00: Iváncsa–Körösladány
15.00: Vác–ESMTK
15.00: Majos–Kecskemét
15.00: Hódmezővásárhely–Szekszárd
15.00: Monor–Újpest II
15.00: FC Dabas–Paks II

27. FORDULÓ
április 4.
11.00: FTC II–Szegedi VSE
11.00: Paks II–Dunaújváros
11.00: Újpest II–FC Dabas
16.30: ESMTK–Hódmezővásárhely
16.30: Dabas-Gyón–Vác
16.30: Körösladány–Honvéd II
16.30: Taksony–Iváncsa
16.30: Kozármisleny–Rákosmente
16.30: Majos–Monor
18.00: Kecskemét–Szekszárd

28. FORDULÓ
április 11.

11.00: Honvéd II–Taksony
16.30: Rákosmente–FTC II
16.30: Iváncsa–Kozármisleny
16.30: Vác–Körösladány
16.30: Hódmezővásárhely–Dabas-Gyón
16.30: Szekszárd–ESMTK
16.30: Monor–Kecskemét
16.30: FC Dabas–Majos
16.30: Szegedi VSE–Paks II
16.30: Dunaújváros–Újpest II

29. FORDULÓ
április 14.

11.00:
Újpest II–Szegedi VSE
16.30: Dabas-Gyón–Szekszárd
16.30: Körösladány–Hódmezővásárhely
16.30: Taksony–Vác
16.30: Kozármisleny–Honvéd II
16.30: FTC II–Iváncsa
16.30: Monor–FC Dabas
16.30: Paks II–Rákosmente
16.30: Majos–Dunaújváros
18.00: Kecskemét–ESMTK

30. FORDULÓ
április 18.

11.00: Honvéd II–FTC II
17.00: Vác–Kozármisleny
17.00: Hódmezővásárhely–Taksony
17.00: Szekszárd–Körösladány
17.00: ESMTK–Dabas-Gyón
17.00: Rákosmente–Újpest II
17.00: Iváncsa–Paks II
17.00: Szegedi VSE–Majos
17.00: FC Dabas–Kecskemét
17.00: Dunaújváros–Monor

31. FORDULÓ
április 25.
11.00:
FTC II–Vác
11.00: Paks II–Honvéd II
11.00: Újpest II–Iváncsa
17.00: Körösladány–ESMTK
17.00: Taksony–Szekszárd
17.00: Kozármisleny–Hódmezővásárhely
17.00: FC Dabas–Dunaújváros
17.00: Majos–Rákosmente
17.00: Monor–Szegedi VSE
18.00: Kecskemét–Dabas-Gyón

32. FORDULÓ
április 28.

11.00: Honvéd II–Újpest II
17.00: Hódmezővásárhely–FTC II
17.00: Szekszárd–Kozármisleny
17.00: ESMTK–Taksony
17.00: Dabas-Gyón–Körösladány
17.00: Dunaújváros–Kecskemét
17.00: Szegedi VSE–FC Dabas
17.00: Rákosmente–Monor
17.00: Iváncsa–Majos
17.00: Vác–Paks II

33. FORDULÓ
május 2.
11.00: FTC II–Szekszárd
11.00: Paks II–Hódmezővásárhely
11.00: Újpest II–Vác
17.30: Taksony–Dabas-Gyón
17.30: Kozármisleny–ESMTK
17.30: Majos–Honvéd II
17.30: Monor–Iváncsa
17.30: FC Dabas–Rákosmente
17.30: Dunaújváros–Szegedi VSE
18.00: Kecskemét–Körösladány

34. FORDULÓ
május 9.
11.00: Honvéd II–Monor
17.30: ESMTK–FTC II
17.30: Dabas-Gyón–Kozármisleny
17.30: Körösladány–Taksony
17.30: Rákosmente–Dunaújváros
17.30: Iváncsa–FC Dabas
17.30: Vác–Majos
17.30: Hódmezővásárhely–Újpest II
17.30: Szekszárd–Paks II
17.30: Szegedi VSE–Kecskemét

35. FORDULÓ
május 12.
11.00: Újpest II–Szekszárd
17.30: Kozármisleny–Körösladány
17.30: FTC II–Dabas-Gyón
17.30: Paks II–ESMTK
17.30: Majos–Hódmezővásárhely
17.30: Monor–Vác
17.30: FC Dabas–Honvéd II
17.30: Dunaújváros–Iváncsa
17.30: Szegedi VSE–Rákosmente
18.00: Kecskemét–Taksony

36. FORDULÓ
május 16.
11.00: Honvéd II–Dunaújváros
18.00: Körösladány–FTC II
18.00: Taksony–Kozármisleny
18.00: Iváncsa–Szegedi VSE
18.00: Vác–FC Dabas
18.00: Hódmezővásárhely–Monor
18.00: Szekszárd–Majos
18.00: ESMTK–Újpest II
18.00: Rákosmente–Kecskemét
18.00: Dabas-Gyón–Paks II

37. FORDULÓ
május 23.
11.00: FTC II–Taksony
11.00: Paks II–Körösladány
11.00: Újpest II–Dabas-Gyón
18.00: Majos–ESMTK
18.00: Monor–Szekszárd
18.00: FC Dabas–Hódmezővásárhely
18.00: Dunaújváros–Vác
18.00: Szegedi VSE–Honvéd II
18.00: Kecskemét–Kozármisleny
18.00: Rákosmente–Iváncsa

38. FORDULÓ
május 30.

18.00: Honvéd II–Rákosmente
18.00: Vác–Szegedi VSE
18.00: Hódmezővásárhely–Dunaújváros
18.00: Szekszárd–FC Dabas
18.00: ESMTK–Monor
18.00: Dabas-Gyón–Majos
18.00: Körösladány–Újpest II
18.00: Kozármisleny–FTC II
18.00: Taksony–Paks II
18.00: Iváncsa–Kecskemét

KÖZÉP-CSOPORT 2019–2020