Fotó: Árvai Károly


LABDARÚGÓ NB I, 2022–2023
MENETREND

1. FORDULÓ
Július 29., péntek
20.00 óra Budapest Honvéd–ZTE
Július 30., szombat
17.45 Kecskemét–Vasas
20.00 Újpest–Mezőkövesd
Július 31., vasárnap
15.45
Kisvárda–DVSC
18.00
Paks–Mol Fehérvár
20.30 Ferencváros–Puskás Akadémia

Amennyiben a Ferencváros a Bajnokok Ligája 3. selejtezőkörében 2022. augusztus 2-án pályára lép, akkor a 2022. július 31-re kiírt Ferencvárosi TC–Puskás Akadémia FC OTP Bank Liga bajnoki mérkőzést az MLSZ versenybizottsága hivatalból elhalasztja. A Ferencváros–Puskás Akadémia mérkőzés halasztása esetén az MLSZ versenybizottsága az OTP Bank Liga fordulójában 2022. július 31-re kiírt további két bajnoki mérkőzés kezdési időpontját is módosítani fogja:

18.00 Kisvárda–DVSC
20.30 Paks–Mol Fehérvár

2. FORDULÓ
Augusztus 5.
20.00 Vasas–Paks
Augusztus 6.
17.45 ZTE–Ferencváros
20.00 DVSC–Kecskemét
Augusztus 7.
15.30 KisvárdaMezőkövesd
17.45 Puskás Akadémia–Újpest
20.00 Mol Fehérvár–Budapest Honvéd

3. FORDULÓ
Augusztus 13.
DVSC–Vasas
Kecskemét–Mezőkövesd
Kisvárda–Puskás Akadémia
Újpest–ZTE
Ferencváros–Mol Fehérvár
Budapest Honvéd–Paks 

4. FORDULÓ
Augusztus 21.
Mezőkövesd–DVSC
Paks–Ferencváros
Fehérvár–Újpest
ZTE–Kisvárda
Puskás Akadémia–Kecskemét
Vasas–Budapest Honvéd

5. FORDULÓ
Augusztus 27.
Mezőkövesd–Vasas
DVSC–Puskás Akadémia
Kecskemét–ZTE
Kisvárda–Mol Fehérvár
Újpest–Paks
Ferencváros–Budapest Honvéd

6. FORDULÓ
Augusztus 31.
Budapest Honvéd–Újpest
Paks–Kisvárda
Mol Fehérvár–Kecskemét
ZTE–DVSC
Puskás Akadémia–Mezőkövesd
Vasas–Ferencváros 

7. FORDULÓ
Szeptember 3.
Mezőkövesd–ZTE
DVSC–Mol Fehérvár
Kecskemét–Paks
Kisvárda–Budapest Honvéd
Újpest–Ferencváros
Vasas–Puskás Akadémia

8. FORDULÓ
Szeptember 10.
Újpest–Vasas
Ferencváros–Kisvárda
Budapest Honvéd–Kecskemét
Paks–DVSC
Mol Fehérvár–Mezőkövesd
ZTE–Puskás Akadémia

9. FORDULÓ
Október 1.
Mezőkövesd–Paks
DVSC–Budapest Honvéd
Kecskemét–Ferencváros
Kisvárda–Újpest
Puskás Akadémia–Mol Fehérvár
Vasas–ZTE 

10. FORDULÓ
Október 8.
Kisvárda–Vasas
Újpest–Kecskemét
Ferencváros–DVSC
Budapest Honvéd–Mezőkövesd
Paksi FC–Puskás Akadémia
Mol Fehérvár–ZTE 

11. FORDULÓ
Október 15.
Mezőkövesd–Ferencváros
DVSC–Újpest
Kecskemét–Kisvárda
ZTE–Paks
Puskás Akadémia–Budapest Honvéd
Vasas–Mol Fehérvár

12. FORDULÓ
Október 22.

Vasas–Kecskemét
DVSC–Kisvárda
Mezőkövesd–Újpest
Puskás Akadémia–Ferencváros
ZTE–Budapest Honvéd
Mol Fehérvár–Paks

13. FORDULÓ
Október 29.

Mezőkövesd–Kisvárda
Kecskemét–DVSC
Budapest Honvéd–Mol Fehérvár
Ferencváros–ZTE
Újpest–Puskás Akadémia
Paks–Vasas

14. FORDULÓ
November 5.

Vasas–DVSC
Mezőkövesd–Kecskemét
Puskás Akadémia–Kisvárda
ZTE–Újpest
Mol Fehérvár–Ferencváros
Paks–Budapest Honvéd

15. FORDULÓ
November 9.

DVSC–Mezőkövesd
Ferencváros–Paks
Újpest–Mol Fehérvár
Kisvárda–ZTE
Kecskemét–Puskás Akadémia
Budapest Honvéd–Vasas

16. FORDULÓ
November 12.

Vasas–Mezőkövesd
Puskás Akadémia–DVSC
ZTE–Kecskemét
Mol Fehérvár–Kisvárda
Paks–Újpest
Budapest Honvéd–Ferencváros

17. FORDULÓ
Január 28.

Újpest–Budapest Honvéd
Kisvárda–Paks
Kecskemét–Mol Fehérvár
DVSC–ZTE
Mezőkövesd–Puskás Akadémia
Ferencváros–Vasas

18. FORDULÓ
Február 4.

ZTE–Mezőkövesd
Mol Fehérvár–DVSC
Paks–Kecskemét
Budapest Honvéd–Kisvárda
Ferencváros–Újpest
Puskás Akadémia–Vasas

19. FORDULÓ
Február 11.

Vasas–Újpest
Kisvárda–Ferencváros
Kecskemét–Budapest Honvéd
DVSC–Paks
Mezőkövesd–Mol Fehérvár
Puskás Akadémia–ZTE

20. FORDULÓ
Február 18.

Paks–Mezőkövesd
Budapest Honvéd–DVSC
Ferencváros–Kecskemét
Újpest–Kisvárda
Mol Fehérvár–Puskás Akadémia
ZTE–Vasas

21. FORDULÓ
Február 25.

Vasas–Kisvárda
Kecskemét–Újpest
DVSC–Ferencváros
Mezőkövesd–Budapest Honvéd
Puskás Akadémia–Paks
ZTE–Mol Fehérvár

22. FORDULÓ
Március 4.

Ferencváros–Mezőkövesd
Újpest–DVSC
Kisvárda–Kecskemét
Paks–ZTE
Budapest Honvéd–Puskás Akadémia
Mol Fehérvár–Vasas

23. FORDULÓ
Március 11.

Kecskemét–Vasas
Kisvárda–DVSC
Újpest–Mezőkövesd
Ferencváros–Puskás Akadémia
Budapest Honvéd–ZTE
Paks–Mol Fehérvár

24. FORDULÓ
Március 18.
Mezőkövesd–Kisvárda
DVSC–Kecskemét
Mol Fehérvár–Budapest Honvéd
ZTE–Ferencváros
Puskás Akadémia–Újpest
Vasas–Paks

25. FORDULÓ
Április 1.
DVSC–Vasas
Kecskemét–Mezőkövesd
Kisvárda–Puskás Akadémia
Újpest–ZTE
Ferencváros–Mol Fehérvár
Budapest Honvéd–Paks 

26. FORDULÓ
Április 8.
Mezőkövesd–DVSC
Paks–Ferencváros
Fehérvár–Újpest
ZTE–Kisvárda
Puskás Akadémia–Kecskemét
Vasas–Budapest Honvéd

27. FORDULÓ
Április 15.
Mezőkövesd–Vasas
DVSC–Puskás Akadémia
Kecskemét–ZTE
Kisvárda–Mol Fehérvár
Újpest–Paks
Ferencváros–Budapest Honvéd

28. FORDULÓ
Április 22.
Budapest Honvéd–Újpest
Paks–Kisvárda
Mol Fehérvár–Kecskemét
ZTE–DVSC
Puskás Akadémia–Mezőkövesd
Vasas–Ferencváros 

29. FORDULÓ
Április 29.
Mezőkövesd–ZTE
DVSC–Mol Fehérvár
Kecskemét–Paks
Kisvárda–Budapest Honvéd
Újpest–Ferencváros
Vasas–Puskás Akadémia

30. FORDULÓ
Május 6.
Újpest–Vasas
Ferencváros–Kisvárda
Budapest Honvéd–Kecskemét
Paks–DVSC
Mol Fehérvár–Mezőkövesd
ZTE–Puskás Akadémia

31. FORDULÓ
Május 13.
Mezőkövesd–Paks
DVSC–Budapest Honvéd
Kecskemét–Ferencváros
Kisvárda–Újpest
Puskás Akadémia–Mol Fehérvár
Vasas–ZTE 

32. FORDULÓ
Május 20.
Kisvárda–Vasas
Újpest–Kecskemét
Ferencváros–DVSC
Budapest Honvéd–Mezőkövesd
Paksi FC–Puskás Akadémia
Mol Fehérvár–ZTE 

33. FORDULÓ
Május 27.
Mezőkövesd–Ferencváros
DVSC–Újpest
Kecskemét–Kisvárda
ZTE–Paks
Puskás Akadémia–Budapest Honvéd
Vasas–Mol Fehérvár