
Preisinger Sándor (balra) lett a Balatonfüred új vezetőedzője (Fotó: Dömötör Csaba)
Borgulya István helyett Preisinger Sándor lett a labdarúgó NB III Északnyugati csoportjában szereplő Balatonfüredi FC új vezetőedzője – számolt be róla a klub Facebook-oldala.
Preisinger Sándor januártól veszi át a Balatonfüred irányítását. A szakember játékosként többek között a Zalaegerszeg, az MTK, a Sopron, a Haladás és a Győri ETO csapatában szerepelt, illetve ötszörös válogatottnak mondhatja magát.
Edzői pályafutása során eddig dolgozott a ZTE-nél, a Békéscsabánál, illetve a magyar U17-es és U19-es válogatottnál is. Legutóbb 2022. februárja és októbere között az NB I-es Fehérvár FC asszisztensedzőjeként tevékenykedett.
Preisinger azt a Borgulya Istvánt váltja, aki novemberben az ismert okok miatt távozott a fürediektől.
A Balatonfüred az NB III Északnyugati csoportjában 23 ponttal a 8. helyen telel.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik