Megyei foci: egyetlen tolnai játékvezető sem akar meccset vezetni a hétvégén

K. Zs.K. Zs.
Vágólapra másolva!
2023.11.16. 16:01
Nem vezetnek bajnoki mérkőzéseket a hétvégén a Tolna megyei labdarúgó-játékvezetők – hogy miért, arról a teol.hu számolt be csütörtök délutáni hírében.

 

Makai János, a megyei játékvezető-bizottság elnöke a tolnai hírportálnak elmondta: az összes Tolna megyei játékvezető leiratkozott a küldőlistáról, inkább otthon, a családjukkal töltik a hétvégét, mintsem hogy ki legyenek téve olyasminek, mint ami két héttel ezelőtt történt – Mórágyon a szurkolók megkergették Kiss Gergely játékvezetőt (videó itt).

Krausz Márton, az MLSZ tolnai sportigazgatója megerősítette az információt a teol.hu-nak, hozzátéve: dolgoznak azon, hogy más megyék játékvezetői vállaljanak szerepet a hétvégi bajnoki találkozókon.

Nem az említett mórágyi volt az egyetlen rendbontás ezen az őszön a tolnai futballban: a teol.hu felidézi a harmadosztályú Kajdacs–Szedres bajnoki találkozót, amelyen trágár beszéd miatt hat piros lapot is kiosztott a játékvezető, kiadós kommentháborút kiváltva a közösségi médiában.

Legfrissebb hírek

Magyar játékvezetők is szerepet kapnak az Arsenal–Real Madrid BL-negyeddöntőn

Bajnokok Ligája
2025.03.24. 12:53

Öregedő amatőrök – Bobory Balázs publicisztikája

Minden más foci
2025.03.23. 22:57

A török–magyar játékvezetője egyszer már szerencsét hozott nekünk

Magyar válogatott
2025.03.18. 10:39

Játékvezetői csúcstalálkozót tartanak Budapesten

Labdarúgó NB I
2025.03.17. 18:31

„Még soha nem szembesültem ilyen helyzettel” – Marciniak Julián Álvarez szabálytalan tizenegyeséről

Bajnokok Ligája
2025.03.14. 10:13

Szerbiába, Skóciába és Kazahsztánba utaznak a magyar játékvezetők

Minden más foci
2025.03.12. 17:53

1276 nap után szakadt meg az Istenmezeje hazai veretlenségi szériája

Minden más foci
2025.03.12. 14:22

Kézilabda: nem tudja, mikor térhet vissza a pályára a Veszprém meccsén is összeeső dán játékvezető

Kézilabda
2025.03.10. 13:33
Ezek is érdekelhetik