NB II: korábbi élvonalbeli játékost igazolt a Kozármisleny

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2016.07.22. 07:00
A labdarúgó NB II-ben szereplő Kozármisleny hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződtette Andrej Causicot és Pajor Imrét.

A 26 esztendős, horvát Andrej Causic magyar nagyapával büszkélkedhet, ezért rendelkezik magyar állampolgársággal. A védő a Pécsi MFC színeiben korábban 49 NB I-es mérkőzésen lépett pályára.Andrej Causic magyar nagyapával büszkélkedhet, ezért rendelkezik magyar állampolgársággal. A védő a Pécsi MFC színeiben korábban 49 NB I-es mérkőzésen lépett pályára.

Mint azt a kozarmislenyfc.hu írja, Causic jelenleg sérüléssel bajlódik, teljes felépülésére néhány hetet még várni kell.

A Kozármislenyben folytatja pályafutását Pajor Imre is. A 19 éves középpályás a védelemben is tud játszani, legutóbb az NB II-ben szereplő Zalaegerszeg futballistája volt, a klub azonban kölcsönadta az Andráshidának.

Pajor a felkészülés kezdete óta a csapattal edz, így nem ismeretlen a gárda számára.

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A KOZÁRMISLENYNÉL
Érkezők:
Andrej Causic (szabadon igazolhatóként), Racskó Roland (Csákvár, szabadon igazolhatóként), Tóth Márk (Szentlőrinc)
Kölcsönbe érkezők: Csábi Mihály (Bp. Honvéd), Pajor Imre (ZTE)
Kölcsönből visszatérők:
Az utánpótlásból felkerültek/ profi szerződést kötöttek:
Kiszemeltek:
Távozók: Ihrig-Farkas Sebestyén (Békéscsaba), Fellai József (PMFC), Gránicz Patrik (Békéscsaba), Kovács Tamás (befejezte pályafutását, videoelemző lesz Felcsúton), Puskás Zoltán (Hódmezővásárhely)
Kölcsönbe távozók:
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz:
Távozhatnak/ érdeklődnek irántuk: Molnár Péter (Szeged 2011)

Legfrissebb hírek

Visszajutott az élvonalba a Kisvárda, kikapott a Vasas, ismét feljutó helyen a Barcika – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
Tegnap, 20:48

Bár a győzelem elmaradt, visszajutott az élvonalba a Kisvárda!

Labdarúgó NB II
Tegnap, 19:14

A Budafok ellen sem tudott győzni a kiesésre álló Gyirmót

Labdarúgó NB II
Tegnap, 18:52

Remek teljesítménnyel tett egy lépést a Csákvár a bennmaradás felé

Labdarúgó NB II
Tegnap, 18:47

A végén jött a dráma, a Kazincbarcika legyőzte a Soroksárt – és visszaelőzte a Vasast

Labdarúgó NB II
Tegnap, 17:20

Nem hozott gólt a Szeged és a Honvéd csatája

Labdarúgó NB II
Tegnap, 16:53

Egyre közelebb a kiesés, kikapott Zuglóban a Tatabánya

Labdarúgó NB II
Tegnap, 16:50

Két pontot Mezőkövesden hagyott az Ajka

Labdarúgó NB II
Tegnap, 16:48
Ezek is érdekelhetik