Kecskemét: Salami velük készül, vágott is egy triplát

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2016.02.08. 09:04
Eugene Salami továbbra is a Kecskeméttel edz, a nigériai támadó három gólt szerzett a Bács-Kiskun megyei labdarúgó-bajnokság tavaszi rajtjára készülő csapat vasárnapi felkészülési mérkőzésén.

A Kecskeméti LC az NB III-as SZEOL sok U19-es játékossal felálló vegyes csapata ellen játszott vasárnap, és 9–0-ra győzött; Eugene Salami csereként beállva érte el a triplát.

Némedi Norbert vezetőedző a napokban a klubhonlapnak azt mondta: Salami elsősorban külföldi folytatásban gondolkodik, de nem mondtak le a szerződtetéséről, már beszélgettek erről a csatárral.

A korábban Kecskeméten, Debrecenben és Nyíregyházán is játszó Salami legutóbb a cseh élvonalbeli Teplice keretéhez tartozott.

Hír még a kecskemétiek háza tájáról, hogy az erősítésen dolgozva egyezségre jutottak Harnos Zoltánnal és Tölgyesi Viktorral, a kapus Tóth Zoltán viszont a visszavonulás mellett döntött.

Legfrissebb hírek

Otthon vesztett pontokat a Honvéd és a Vasas, vége a BVSC rossz sorozatának – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
19 órája

Emberhátrányban összeomlott a Szentlőrinc a Kecskeméttel szemben

Labdarúgó NB II
23 órája

Kétszeri hátrány után be kellett érnie a döntetlennel a hajrában büntetőt hibázó KTE-nek

Labdarúgó NB II
2025.09.28. 20:49

Vidi-KO, Tímárral továbbra is hibátlan a KTE, újra élen a Honvéd – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2025.09.21. 21:00

Lendületben maradt a Kecskemét, megszakította az Ajka 133 napig tartó hazai veretlenségét

Labdarúgó NB II
2025.09.21. 18:50

A Honvéd edzője szerint sok szabálytalansággal játszott ellenük a Kecskemét

Labdarúgó NB II
2025.09.18. 09:22

Beke büntetőjével a KTE legyőzte a Honvédot a 28. perctől folytatott mérkőzésen

Labdarúgó NB II
2025.09.17. 20:30

NB II: szabadrúgással folytatódik a félbeszakadt meccs

Labdarúgó NB II
2025.09.17. 12:43
Ezek is érdekelhetik