Ligakupa: a Gyirmót 1-2-ről fordított az Ajka ellen

2013.09.10. 19:58
A labdarúgó Ligakupa G-csoportjában az NB II-es Gyirmót 4–2-re győzött a szintén másodosztályú Ajka ellen.

A Gyirmót és az Ajka fordulatos mérkőzést játszott egymással a Ligakupa G-csoportjának 2. fordulójában. A találkozón a hazai Gyirmót szerzett vezetést Tóth Norbert góljával, de az Ajka Meiczinger Bence duplájával még a szünetig fordítani tudott.

A második félidőben, a 63. percben indult be a hazai henger, Sisa Tibor együttese ettől kezdve háromszor is a kapuba talált, és végül 4–2-re győzött.

A mai másik meccsen az E-csoportban a Videoton 0–3-ról egyenlítve 3–3-as döntetlent játszott Pakson.

LIGAKUPA
G-CSOPORT, 2. FORDULÓ
GYIRMÓT FC-GYŐR–FC AJKA 4–2 (1–2)
Győr-Gyirmót, 200
néző. V: Barna G. (Farkas B., Király K.)
GYIRMÓT:
Holczer – Hajba, Kardos (Fejes, 48.), Guttyán (Graszl K., 48.), Széles I. – Madarász, Egerszegi – Kelemen P., Laki B., Illés Gy. – Tóth N. (Kovács D., 81.). Vezetőedző: Sisa Tibor
AJKA:
Jánosa (Balogh M., a szünetben) – Domján, Pákai, Péter P., Gunther – Lattenstein, Sipos (Köles, a szünetben) – Meiczinger, Kanta Sz., Varga T. – Sowunmi (Dancsecs, 60.). Edző: Jákli Péter
Gólszerző:
Tóth N. (1–0) a 12., Meiczinger (1–1) a 28., Meiczinger (1–2) a 43., Illés Gy. (2–2) a 63., Kelemen P. (3–2) a 64., Tóth N. (4–2) a 79. percben