NB II, Nyugati csoport: a PMFC hátrányból nyert Budaörsön

2009.04.15. 23:49
A labdarúgó NB II Nyugati csoportjában a 19. fordulóból elmaradt mérkőzésen a PMFC 2–1-re győzött Budaörsön úgy, hogy a szünetben még a hazaiak vezettek. A budaörsiek a 38. perctől emberhátrányban játszottak.

NB II, NYUGATI CSOPORT

A 19. FORDULÓBÓL ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS
BUDAÖRSI SC–PÉCSI MFC 1–2 (1–0)
Budaörs, 200 néző. Vezette: Mészáros I. (6) (Beidek, Viszokai)
BUDAÖRS: Kozma – Végh A., Kollár, Varga D., Mihályi – Lalusz (Papp G. 84.) – Nagy R., Lászka 6 (Novák A. –, 72.), Csillag (Bognár Gy. –, 81.), Farkas Á. – Farkas J.Vezetőedző: Lucsánszky Tamás
PMFC: Herbert – Nagy J. (Wittrédi 6, a 60.), Lantos, Szabados, Présinger (Koplárovics –, 74.) – Sipos (Schrancz a 42.), Szalai T. – Nagy O., Berdó, Fónai – Gyánó. Vezetőedző: Róth Antal
Gólszerző: Farkas J. (1–0) a 21., Nagy O. (1–1) a 63., Szabados (1–2) a 82. percben
Kiállítva: Nagy R. (második sárga lap) a 38. percben

Lucsánszky Tamás: – Fegyelmezetten, jól játszottunk, az emberhátrány miatt azonban sajnos nem tudtunk pontot szerezni.
Róth Antal: – Nagyon jól felkészített csapat ellen, rendkívül kiélezett küzdelemben sikerült az értékes győzelmet kiharcolnunk.