NB II.: Kiprich József győzelemmel mutatkozott be Pápán

2007.04.21. 21:02
Kiprich József (fehér ingben)

Petranics Szergej, a Baktalórántháza kapusa a második félidőben kétszer is földön maradt, míg a második ütközést követően agyrázkódás miatt le kellett cserélni. Kassai Viktor játékvezető ezért tizenegy percet hosszabbított a mérkőzésen. A meccset a Vecsés nyerte.

Kiprich József csapata, a Pápa hazai pályán gyűjtötte be mind a három pontot. Zoran Kuntics távozása után ez volt az új vezetőedző első mérkőzése.

Valósággal kivégezte a Budafokot az Orosháza. Belvon Attila csapata a félidőben már hkét góllal vezetett, a végén 5-0-ra nyert

NB II.

LOMBARD-PÁPA TERMÁL FC–BALATONLELLE SE 2–1 (1–0)
A mérkőzés osztályzata: 2
Pápa, 700 néző. Vezette: Németh Á. (8) (Schuster, Varga F.)
PÁPA: Szűcs L. 0 – Győri 5, Farkas A. 6, Lipták 5, Geri T. 6 – Tasnádi 4 (Ornoch 5, 59.), Tóth G. 5, Roni 5, Vituska 4 (Zámbó –, 86.) – Welton Silva 5, Fabinho 4
Vezetőedző: Kiprich József
BALATONLELLE: Országh 5 – Himics 5, Graszl N. 6, Kenéz 5, Végh G. 4 – Takács Gy. 5, Lődör 5, Valla 4, Petronovics 4 – Galgóczi 4, Garics 1 (Hajdú 5, 30., Földes –, 90.)
Vezetőedző: Kolovics Zoltán
Gólszerző: Welton Silva (5. p.), Farkas A. (73. p.), ill. Hajdú (77. p.)
Kiprich József: – Aminek örülök, az a győzelem, a játéknak már kevésbé. A folytatásban ez kevés lesz.
Kolovics Zoltán: – Harcos mérkőzésen szerettünk volna pontot szerezni, sok a sérültünk, és a helyzetünk is egyre kilátástalanabb. Úgy érzem, helytálltunk.
OROSHÁZA FC–BUDAFOKI LC 5–0 (2–0)
A mérkőzés osztályzata: 3
Orosháza, 800 néző. Vezette: Takács J. (8) (Tóth I., Agócs J.)
OROSHÁZA: Tóth Z. 0 – Kerepeczki 7, Molnár R. 6, Futaki 6, Szabó N. 6 – Csiszár 8, Szeverényi 7, Pardi 7 (Závoda 7, 59.), Buza 9 – Baranyai 6 (Kis-Szabó –, 72.), Bosnjakovics 6 (Jakab 7, 59.)
Vezetőedző: Belvon Attila
BUDAFOK: Esterházy 4 – Fejős 4, Rétsági 4 (Szigeti –, 78.), Füzi 6, Hacker 4–2=2 – Kővári 5, Lázár 4, Lovrencsics 6 (Máté –, 89.), Ujhelyi 4 – Urbán 5, Koltai 3 (Sipos –, 72.)
Vezetőedző: Gelei Károly
Gólszerző: Pardi (12. p.), Buza (15. p. – 11-esből, 75.), Jakab (69. p.), Kis-Szabó (81. p.)
Kiállítva: Hacker (64. p., második sárga lap után)
Belvon Attila: – Kitűnő csapatjáték, néhány kiemelkedő egyéni teljesítmény és magabiztos győzelem.
Gelei Károly: – Nagyszerű játékvezetés mellett a jobbik csapat megérdemelten nyert.
VECSÉSI FC-BAKTALÓRÁNTHÁZA VSE 2–1 (0–1)
Vecsés, 200 néző. Vezette: Kassai V. (8) (Erős G., Vámos T.)
VECSÉS: Bogdán 5 – Máj Z. 6, Hungler 5, Molnár I. 7 (Czipper –, 68.), Csirinyi 5 – szabó L. 5, – Pisont 5 (Lukács B. 5, a szünetben), Csillag 6, Menyhárt 6, Faragó 5, Mészáros T. 5 (Aranyos M. –, 80.). Játékos-edző: Pisont István
BAKTALÓRÁNTHÁZA: Petranics 7 (Benkő –, 91.) – Márkus 5, Király 5, Szenes 5, Bodnár J. 5 – Kozma A. 5, Rakóczi 5, Illés L. 6, Sikorszki 5 – Szabó R. 5 (Németh A. –, 70., Czerula –, 92.), ÁDámszki 6, Vezetőedző: Madalina György
Gólszerző: Illés L. (25.), Szabó L. (96.), Aranyos M. (99.)
Pisont István: – Jól játszott a csapat, sok helyzetet alakítottunk ki, ám ezeket sajnos ki is hagytuk. Talán éppen ezért volt izgalmas a mérkőzés, és a végéig tudtunk koncentrálni.
Madalina György: – Vállalom az esetleges eltiltást, de ha ez a nemzetközi játékvezetés akkor soha sem fogunk Európa-bajnokságot rendezni. Fogalmam sincs, miért tartott hatvan percig a második félidő.
SOROKSÁR SC-BARCSI SC0–2 (0–1)
Haraszti út, 150 néző. Vezette: Veizer R. (8) (Kormányos II G., Rischák K.)
SOROKSÁR: Szántai 5 – Hauser 5, Cseri 5, Hegedüs N. 5, Janta 5 – Németh T. 6, Burzi 6 (Ferenczi –, 75), Hegedüs Cs. 6, Hajdú 5 – Gábor 5, Dudás 5 (Gasparik –, 62)
Vezetőedző: Elekes József
BARCS: Banicz 5 – Horváth Á. 6, Márton 6, Horváth P. 6, Kónya 6 – Kordé 6, Horváth A. 5, Fónai 6 (Lutz –, 72.), Tolnai 6 (Rácz I. –, 73.) – Vass 5 (Nikolics 5, a szünetben), Koller 6
Vezetőedző: Dárdai Pál
Gólszerző: Tolnai (23.), Kordé (56.)
Kiállítva: –
Mestermérleg
Elekes József: – Hibáztunk a saját kapunk előtt, hibáztuk az ellenfél kapuja előtt. Ez döntött.
Dárdai Pál: – Gólratörőbben játszottunk, ezért nyertük meg ezt a nem túl magas színvonalú mérkőzést.
CELLDÖMÖLKI VSE -DUNAÚJVÁROSI KOHÁSZ1–4 (1–3)
Celldömölk, 300 néző. Vezette: Ferencz N. (6) (Beidek A., Minker N.)
CELLDÖMÖLK: Szép 5 – Sallér 5, Bodor 4–2=2, Balogh 4, Németh A. 5 – Zsömlye 4 (Szalay T. –, 79.), Győrvári 5 (Fonnyadt 4, 58.), Lakatos 5, Tóbiás 5 – Marius 3 (Venczel 5, 40.), Manganelli 6. Vezetőedző: Szentgyörgyi József
DUNAÚJVÁROS: Szentpéteri 5 – Szabó G. 5–2=3, Nagy A. 6 (Kovács J. –, 85.), Rátkai 5 (Szalai N. 5, 51.), Tóth T. 5 – Riedl 5, Kohány 6 (Tarcsa –, 64.), Micskó 6, Barcsi 5 – Szepesi R. 6, Nagy I. 5. Vezetőedző: Szepesi László
Gólszerző: Lakatos (8.), Nagy A. (37.), Kohány (36.), Micskó (11-esből, 44.), Szalai N. (78.)
Kiállíva: Bodor (43.), Szabó G. (70.)
Szentgyörgyi József: – Gyors vezetés után értheteltenül tíz perc alatt elveszítettük a találkozót.
Szepesi László: – Taktikus játékkal leiskoláztuk a kiméletlenül játszó ellenfelünket. Helyzeteink alapján nagyobb arányban is győzhettünk volna.
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904-HÉVÍZ FC 2–1 (2–0)
Mosonmagyaróvár, 800 néző. Vezette: Király G. (9) (Kovács Z., Szécsenyi I.)
MOSONMAGYARÓVÁR: Kovács K. 7 – Kovács Sz. 6, Kozmer 7, Tóth G. 6 (Szabados –, 68.), Pálna 7 – Szabó L. 6, Kertész 6, Mörtel 6 (Szabó R. –, 72.), Laki 5 (Gál B. –, 87.) – Horváth A. 6, Burkus 6
Vezetőedző: Soós Imre
HÉVÍZ: Molnár M. 6 (Tarczy –, 62.) – Pásztor 6, Györe 6, Kállai 6, Harth 6 – Grósz 6, Sipos 6, Gunther, Páli 6, Mladen 6 (Kovács Zs. –, 69.), Bencze G. 6
Vezetőedző: Glázer Róbert
Gólszerző: Kozmer (16. p.), Mörtel (27. p.), Gunther (54. p.)
KECSKEMÉTI TE - KAZINCBARCIKAI BSC 1–1
Kecskemét, 400néző. Vezette: Ahmed al-Rajasi (katari) (5) (Kispál, Mohammad
Dzsaber Dharman (katari))
KECSKEMÉT: Nagy Zs. 7 – Gyagya 5 (Kovrig –, 76.), Kurucsai 5–2=3, Vass 6, Farkas I. 5 – Némedi 5, Lungu 5 (Somodi –, 81.), Ábel 5, Hegedűs Á. 5 (Rezes 5, 57.) – Yannick 6, Csordás Cs. 5 Vezetőedző: Török László
KAZINCBARCIKA: Botló 6 – Hanák 5, Bányai 5, Harnócz 5, Kovács R. 7 – Hegedűs D. 5, Elek 6 (Nagy T. –, 92.), Szögedi 5, Kerekes 5 – Dávid Z. 5 (Simkó 5, 34.), Kovács P. 5 (Badalik 5, 57.) Vezetőedző: Kádár Zsolt
Gólszerző: Dávid Z. (18.) Csordás Cs. (43.)
Kiállítva: Kurucsai (91.)

SZOLNOKI MÁV MONDI - BŐCS KSC 1–1
Tiszaligeti Stadion, 200 néző. Vezette: Oláh (7) (Medovarszki J., Albert)
SZOLNOK:Rézsó 6 – Nagy P. 5 (Tóth Gy. 4, 60.), Mile 6, Balogh P. 6, Szalai 5 – Antal 6 – Almási 6 (B. Tóth –, 80.), Jeney 5, Szoboszlai 5, Gohér 6 – Remili 4 Vezetőedző: Kis Károly
BŐCS: Matkó 6 – Vágó 4 (Gaál 6, a szünetben), Martis 6, Susak 5, Molnár Zs. 6 – Siróczki 6 (Simon –, 90.), Irhás 4, Zimányi 5, Szakszon 6 – Fekete V. 6, Urbin 5 (Vass –, 85.) Vezetőedző: Tóth László
Gólszerző: Szoboszlai (45.), Mile (öngól, 51.)