A feljutás után távozik a Kazincbarcika sportigazgatója

D. S. B.D. S. B.
Vágólapra másolva!
2025.06.10. 21:05
null
Koszta Péter távozik a KBSC-től (Fotó: Kolorcity Kazincbarcika Sport Club/Fb)
Szerződése lejártával, hat év után hagyja el a labdarúgó NB I-be története során először feljutó Kolorcity Kazincbarcikai SC-t a csapat sportigazgatója, Koszta Péter – jelentette be honlapján a borsodi klub.

Mint a KBSC honlapja fogalmaz, Koszta Péternek elévülhetetlen érdemei vannak a csapat újjáépítésében, a három évvel ezelőtti NB III-as bajnoki címben és abban, hogy a csapat a feljutást érő második helyen zárta a 2024–2025-ös idényt az NB II-ben, aminek köszönhetően története során a Kazincbarcika először jutott fel az élvonalba.

„Nagyon sajnálom, de az iskolaigazgatói munkámat már nem tudom összeegyeztetni egy NB I-es klub sportigazgatói feladataival. Mindent köszönök! Örökké emlékezni fogok rá, hogy a Kazincbarcikával sikerült feljutnunk az NB I-be! Sok sikert kívánok a klubnak!” – fogalmazott a távozó Koszta Péter.

 

Legfrissebb hírek

Különleges mezben játszik az Újpest a 245. derbin

Labdarúgó NB I
5 órája

Kovács Dániel: Bánt egy kicsit, hogy az idei hat bajnokimon még egyszer sem sikerült lenulláznunk ellenfelünket

Labdarúgó NB I
8 órája

Olekszandr Piscsur érzi, van még hova fejlődni

Labdarúgó NB I
10 órája

Megműtötték a DVTK támadóját, akinek góljai már öt pontot értek az idényben

Labdarúgó NB I
11 órája

Gyász: elhunyt Madár Gábor, a ZTE korábbi vezetőedzője

Labdarúgó NB I
Tegnap, 14:54

Megműtötték a Paks alapemberét

Labdarúgó NB I
Tegnap, 12:29

Megoperálták a Kisvárda középpályását

Labdarúgó NB I
Tegnap, 11:10

Az Újpest az NS-nek bejelentette: stratégiai partnerségre lépett a Red Bull-lal

Labdarúgó NB I
2025.10.14. 13:21
Ezek is érdekelhetik