Felkészülés: döntetlennel avatta fel új idegenbeli mezét a KTE

R. P.R. P.
2024.07.03. 18:59
Fotó: x/KTE
Felkészülési labdarúgó-mérkőzésen a szlovéniai Roglában a Kecskeméti TE 2–2-es döntetlent játszott az ukrán Ruh Lvivvel szerdán.

A kecskemétiek vezetőedzője, Szabó István előre jelezte, hogy kisebb problémák miatt Varga Bence, Lukács Dániel, Derekas Zoltán, Helmich Pál, Zeke Márió, Molnár Márk és Banó-Szabó Bence sem lép pályára.

Rendhagyó módon 2x60 percet játszottak a csapatok, és a kecskeméti  játékosok először futballoztak az új idegenbeli mezben. A 40. percben vezetést szereztek az ukránok, de öt perccel később remek kontra végén Pálinkás Gergő egyenlített. Az 58. percben előnybe került a KTE, Kovács Barnabás szöglete után Katona Levente fejelt a kapuba. A KTE sokáig őrizte az előnyt, de a 110. percben egyenlítettek az ukránok, és az eredmény már nem változott a lefújásig.