NB I: valami történt a mezőkövesdi eredményjelzővel a Fradi ellen – kép

T. Z.T. Z.
Vágólapra másolva!
2024.04.01. 12:22
Ami a valóság: Stjepan Loncar két gólt szerzett a Mezőkövesd ellen (Fotó: fradi.hu)
Mint ismert, a Ferencváros húsvétvasárnap 3–0-ra megverte a Mezőkövesdet az NB I 26. fordulójában. Semmi különleges, gondolhatnánk, csakhogy a meccs közben egy szokatlan hibát is fel lehetett fedezni a hazai eredményjelző működésében.

Történt ugyanis, hogy a mezőkövesdi eredményjelző szerint a találkozón csak olyan játékosok szereztek gólt a zöld-fehéreknél, akik amúgy a keretben sem voltak. Egyelőre nem tudni, hogy ki vagy mi a felelős a hibáért, de minden bizonnyal valamilyen technikai gond okozta. 

Kubatov Gábor a 24 óráig elérhető Facebook-történetében meg is örökítette a kövesdi eredményjelző alakítását. A történeti hűség kedvéért: Muhamed Besic és Szécsi Gergő (aki ráadásul kapus) helyett Stjepan Loncar kétszer, valamint Varga Barnabás volt eredményes a találkozón.

0–2...
Fotó: Kubatov Gábor/Facebook

 

és 0–3...
Fotó: Kubatov Gábor/Facebook

 

 

 

Legfrissebb hírek

Íme, a magyar fiatalok! – Szöllősi György jegyzete

Labdarúgó NB I
2025.08.13. 23:55

Az NB I élő közvetítései Magyarország legnézettebb sportműsorai

Labdarúgó NB I
2025.08.13. 11:48

Varga duplázott, a Ferencváros háromgólos győzelemmel jutott be a BL-selejtező playoffkörébe

Bajnokok Ligája
2025.08.12. 22:10

Lenzsér fejese döntött – kikapott az Újpest a Pakstól a Megyeri úton

Labdarúgó NB I
2025.08.10. 21:59

Nem bírtak egymással: a hajrában egyenlített az ETO a ZTE ellen

Labdarúgó NB I
2025.08.10. 19:47

Gruber ismét remekelt, a Ferencváros három góllal nyert Nyíregyházán

Labdarúgó NB I
2025.08.09. 22:17

Molnár Rajmund triplázott, az MTK kiütötte a Diósgyőrt

Labdarúgó NB I
2025.08.09. 19:40

„Kis pénz, kis foci, nagy pénz, nagy foci” – Puskás Ferenc legendás mondása lett a magyar futball legjobb idézete

Magyar válogatott
2025.08.08. 18:29
Ezek is érdekelhetik