NB I: megműtötték, idén már nem játszhat a Kisvárda házi gólkirálya

D. S. B.D. S. B.
Vágólapra másolva!
2023.10.23. 10:11
null
Jasmin Mesanovicra 2023-ban már nem számíthat a Kisvárda (Fotó: Török Attila)
A labdarúgó NB I 2023–2024-es kiírásában első hazai mérkőzését játszotta a Mezőkövesd ellen a Kisvárda a Várkerti Stadionban. A szabolcsiak 2–1-es sikere azonban áldozattal járt, súlyos vállsérülést szenvedett ugyanis a csapat házi gólkirálya, a bosnyák válogatott Jasmin Mesanovic, akit vasárnap már meg is műtöttek.

 

A klub honlapján közölte, hogy a Mezőkövesd elleni bajnoki 76. percében lecserélt Mesanovic vállsérülése annyira súlyos, hogy a csapat orvosa, dr. Kósa Jenő már vasárnap megműtötte a játékost, akinek jobb vállában elszakadtak a szalagok, ám már hétfőn elhagyhatta a kórházat.

Az új idényben tíz meccsen három gólnál járó támadónak tíz napig kell rögzítőkötést viselnie, a varratszedés után kezdheti a gyógytornát, teljes felépülése nyolc hetet vehet igénybe, így ebben a naptári évben már nem lép pályára.

A klub honlapja megemlítette, hogy a Mezőkövesd elleni bajnokin Mesanovicot háromszor kellett ápolni, kétszer a fejére mértek ütést, aztán sérült meg a válla.

LABDARÚGÁS NB I
10. FORDULÓ
Kisvárda Master Good–Mezőkövesd Zsóry FC 2–1 (2–1)
Kisvárda, Várkerti Stadion, 2150 néző. Vezette: Pillók
Gólszerző: Cipetic (29. – 11-esből), Balogh N. (41.), ill. Széles (22. – öngól)

A MÉRKŐZÉSRŐL BŐVEBBEN IDE KATTINTVA OLVASHAT!

ONLIVE KÖZVETÍTÉS, ÉRDEKESSÉGEK, STATISZTIKÁK ITT!

 

Legfrissebb hírek

Bíró Bence boldogsága: labda a kapuban, majd a mez alatt

Labdarúgó NB I
56 perce

Az FTC-t legyőző Zalaegerszeg három játékost ad a 11. forduló válogatottjába

Labdarúgó NB I
3 órája

Újabb alapemberével hosszabbított a Paks

Labdarúgó NB I
19 órája

Osztályozó az NB I-ben? A klubok ezt szeretnék

Labdarúgó NB I
22 órája

Krznar: A legkönnyebb lenne azt mondani, rossz napunk volt, menjünk tovább, de ez nem mutat a problémák mélyére

Labdarúgó NB I
Tegnap, 8:22

Skribek Alen elárulta, mi volt a titka a Ferencváros legyőzésének

Labdarúgó NB I
Tegnap, 8:12

Öt gólt szerezve verte meg a Honvéd a Kövesdet, győzött a KTE, nem bírt a BVSC-vel a Vasas – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2025.10.26. 18:53

Hétgólos meccsen nyert a Honvéd a Mezőkövesd ellen

Labdarúgó NB II
2025.10.26. 16:51
Ezek is érdekelhetik