Női NB I: Albert Flórián lett a Ferencváros új vezetőedzője

Vágólapra másolva!
2023.09.13. 22:27
null
Albert Flórián vette át az FTC női csapatát (Fotó: Szabó Miklós)
Vágó Fanny távozott a bajnoki címvédő Ferencváros női labdarúgócsapatának vezetőedzői posztjáról, a helyét Albert Flórián vette át.

Az FTC-Telekom a múlt héten nem jutott tovább a Bajnokok Ligája-selejtező gyulafehérvári csoportjából, ezt követően került sor az edzőváltásra – adta hírül szerdán a klub honlapján.

Az aranylabdás klublegenda Albert Flórián fia tagja volt az 1995-ben BL-főtáblás Ferencvárosnak, edzői pályafutását a klub utánpótlásában kezdte, majd Gellei Imre pályaedzője lett a felnőttcsapatnál. Egy dunaújvárosi kitérő után visszatért az utánpótlás élére, ezt követően a magyar szövetség kötelékében, majd a Tökölnél, a Budaörsnél, a Soroksárnál, legutóbb a BKV Előrénél dolgozott. A női labdarúgásban ez az első megbízása.

Vágó Fanny 2019 nyarán igazolt az FTC-hez, amelynek 2021 szeptembere óta játékos-edzője volt, és most futballistaként is távozott a klubtól.

Legfrissebb hírek

Az európai Szuperkupa-mérkőzés játékvezetője fújja a sípot a Ferencváros–Qarabagon

Bajnokok Ligája
20 órája

Szappanos Péter: Volt minden, mint a búcsúban

Labdarúgó NB I
21 órája

Robbie Keane a Puskás Akadémiától elszenvedett vereségről: Negyedóra után 3–0-ra kellett volna vezetnünk

Labdarúgó NB I
22 órája

Lukács Dániel: Reggel elképzeltem, hogy gólt rúgok a Fradinak

Labdarúgó NB I
22 órája

Hazai pályán veszítette el veretlenségét a Ferencváros a Puskás Akadémia ellen

Labdarúgó NB I
2025.08.16. 22:17

Az Egyesült Államokba igazolt az FTC brazil játékosa – hivatalos

Labdarúgó NB I
2025.08.15. 16:15

NB I: Mumusával játszik az FTC, Robbie Keane először győzné le Hornyák Zsoltot

Labdarúgó NB I
2025.08.15. 14:11

Robbie Keane egy helyen változtatott, ismert a Ferencváros BL-kerete a Qarabag ellen

Bajnokok Ligája
2025.08.15. 11:29
Ezek is érdekelhetik