NB I: Lisztes egy védelmi hibát használt ki, Ramírez hatalmas gólt lőtt Fehérváron – videó

D. Á.D. Á.
2023.08.06. 18:50
Lisztes Krisztián és Cristian Ramírez is betalált Fehérváron
A labdarúgó NB I 2. fordulójában a Ferencváros harminc perc alatt két gólt szerzett Fehérváron. A zöld-fehéreknél ifjabb Lisztest Krisztián egy védelmi hiba után volt eredményes, Cristian Ramírez pedig hatalmas gólt akasztott szabadrúgásból.

Az FTC a 13. percben került előnybe, ekkor Owusu szerzett labdát a fehérváriak tizenhatosánál. A ghánai játékos megtalálta Lisztes Krisztiánt, aki ziccerben nem hibázott – a gólt IDE KATTINTVA tekinthetik meg.

A második Fradi-gólra a 30. percig kellett várni: Cristian Ramírez bődületes erővel zúdította a labdát a kapuba egy jó harmincméteres szabadrúgásból – a gólt IDE KATTINTVA tekinthetik meg.

A folytatásban is bőven láthattunk gólokat: a Fehérvár fordított ugyan, de végül a Ferencváros 5–3-ra nyert.

A TALÁLKOZÓRÓL BŐVEBBEN IDE KATTINTVA OLVASHATNAK!

LABDARÚGÓ NB I
2. FORDULÓ

Fehérvár FC–Ferencváros 3–5 (Kastrati 44., Kodro 53., 57., ill. Lisztes 13., Ramírez 31., Zachariassen 63., Varga B. 66., A. Traoré 71.)
Székesfehérvár,MOL Aréna,7051néző.Vezette:Bognár Tamás