Mezőkövesd: elfogták a tolvajokat, akik kirámolták az egyik raktárhelyiséget

Fotó: mezokovesd.hu
Elfogták azt a két helyi elkövetőt, akik több mint 600 ezer forint értékben tulajdonítottak el egyebek mellett sportruházati és műszaki cikkeket a Mezőkövesd Zsóry FC egyik raktárhelyiségéből – közölte a klub, amely a Mezőkövesdi Rendőrkapitányság sajtóközleményére hivatkozott.
A Rendőrkapitányság nyomozói azonosítottak és gyanúsítottként hallgattak ki egy 16 és egy 44 éves helyi férfit, akik június elején a klub egyik raktárhelyiségként használt épületébe törtek be és onnan jelentős értékben tulajdonítottak el használati tárgyakat, melyek döntő részét a férfiak otthonában lefoglalták – írja a mezőkövesdi klub.
Az ügyben nagyobb értékre, dolog elleni erőszakkal elkövetett lopás bűntettének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást a Mezőkövesdi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya – teszi hozzá.
Legfrissebb hírek

Vörös Barna különleges útja a felnőttfutballig
Labdarúgó NB II
2025.10.22. 12:08

A nyakvágó hely – Kő András publicisztikája
Minden más foci
2025.10.20. 23:44
Ezek is érdekelhetik





