NB I: télre bezárják a Budapest Honvéd arénáját

Vágólapra másolva!
2022.11.02. 19:02
null
Bezárják a Bozsik Arénát (Fotó: Török Attila)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Budapest Honvéd a hivatalos honlapján bejelentette, hogy a november 13-i, Ferencváros elleni mérkőzés után a klub bezárja a Bozsik Arénát.

 

A kispestiek közleménye szerint a „klub működőképességének fenntartása érdekében” hozták meg ezt a döntést.

„Az energiaválság, a drasztikusan növekvő rezsiköltségek és az ennek következtében kialakuló negatív gazdasági folyamatok minden felelősen gazdálkodó intézményt költségcsökkentésre és racionalizálásra kényszerítenek” – áll a cikkben.

A Honvéd vezetősége az alábbi intézkedéseket vezette be 2022 október 1-től:

– az energiatakarékosság jegyében a klub intézményeiben szabályozta a központi hőmérsékletet, valamint az energiafelhasználást.

– home office-munkarendet vezetett be azokon az osztályokon, amelyeken a távmunka megvalósítható.

– átszervezte a Magyar Futball Akadémia és az első csapat edzéseit az edzőpályáinak világításának csökkentése érdekében valamint a pályakarbantartási munkák idejét és mennyiségét.

– a pályafűtést az idei évben nem használja a klub.

– bezárta a Bozsik Aréna meccsnapon kívül is nyitva tartó irodáit és egyéb kiszolgáló helyiségeit, illetve korlátozta a Honvéd Shop nyitvatartását.

A közlemény szerint a november 13-i, Ferencváros elleni mérkőzés után zárják be a Bozsik Arénát, melynek újranyitásáról január végén döntenek majd, mérlegelve a hazai mérkőzések más helyszínen történő lebonyolítását is.

Legfrissebb hírek

Windecker József: Négy hét alatt felépülhetek

Labdarúgó NB I
12 órája

Szatmári Csaba: A nyárra kell tökéletes állapotba kerülnöm

Labdarúgó NB I
16 órája

Vécsei Bálint: Tapadunk az élmezőnyre a Pakssal, a tavasszal bármi megtörténhet

Labdarúgó NB I
2025.03.11. 10:36

„Az adat kétélű fegyver” – csupán 24 éves, de már az ETO sportigazgató-asszisztense

Labdarúgó NB I
2025.03.10. 14:17

Gergényi Bence: A legfontosabb ma az volt, hogy küzdjünk az Újpestért

Labdarúgó NB I
2025.03.09. 19:51

NB II: ollózós góllal nyert a Honvéd, kiütéses sikert aratott a Kisvárda, botlott a Kazincbarcika

Labdarúgó NB II
2025.03.09. 18:57

Ollózós gól döntött: Kántor hőssé vált, a Soroksár legyőzésével kapaszkodik a Honvéd

Labdarúgó NB II
2025.03.09. 16:43

Lang Ádám: Nincs idő, győzelmek kellenek!

Labdarúgó NB I
2025.03.09. 11:49
Ezek is érdekelhetik