NB I: a Honvédtól igazolt a Puskás Akadémia

V. Á.V. Á.
Vágólapra másolva!
2022.01.03. 18:42
null
Mezgrani a Puskás Akadémiánál folytatja (Fotó: pfla.hu)
Az algériai-belga Mohamed Mezgrani a labdarúgó NB I-ben szereplő Puskás Akadémiánál folytatja a pályafutását – írja a klub honlapja.


A 27 éves, jobbhátvédként és jobbszélsőként is bevethető játékos 2019 januárjában érkezett a Budapest Honvédhoz, amelyben 68 tétmérkőzésen szerepelt, a 2021–2022-es idényben hét bajnokin kapott szerepet. Mezgrani november vége óta nem szerepelt a fővárosiak meccskeretében.

„Nagyon boldog vagyok, hogy itt lehetek. Ellenfélként már megfordultam párszor erre, így nem ismeretlen számomra a csapat. A Puskás Akadémia FC számított rám, bíztak bennem, ezt pedig szeretném viszonozni. Arra fogok összpontosítani minden erőmmel, hogy jó teljesítményt nyújtsak, mert szeretném hozzásegíteni a csapatot, hogy továbbra is biztosítsa pozícióját az őt megillető helyen, a legjobb három csapat között” – nyilatkozta az aláírást követően Mezgrani új klubja honlapján.

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A PUSKÁS AKADÉMIÁNÁL
Érkezők:
Mohamed Mezgrani (belga-algériai, Budapest Honvéd)
Kölcsönbe érkezők:
Kölcsönből visszatérők:
Az utánpótlásból felkerültek/profi szerződést kötöttek:

Kiszemeltek:
Távozók:
Kölcsönbe távozók: Papp Kristóf (Budaörs)
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz:
Távozhatnak/érdeklődnek irántuk:

 

Legfrissebb hírek

Hornyák Zsolt: Hiányzott már a győzelem; Kuttor Attila: Nem érdemeltünk vereséget – mestermérlegek

Labdarúgó NB I
8 órája

Keane: Szerencse, hogy a meccs végén jött a kiállítás; Gróf elnézést kért

Labdarúgó NB I
18 órája

Potya gól is hozzájárult a Honvéd vereségéhez, már a Vasas vezeti a tabellát – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
21 órája

Tujvel óriási hibája után még egyenlített a Honvéd, de a Misleny így is megszerezte első hazai győzelmét

Labdarúgó NB II
21 órája

A Puskás Akadémia Lukács góljával törte meg rossz sorozatát, legyőzte idegenben a ZTE-t

Labdarúgó NB I
22 órája

A végig tudatosabb Kisvárda szerencsés góllal győzte le a Kazincbarcikát

Labdarúgó NB I
Tegnap, 15:12

A DVTK edzője: Az ETO játssza a legjobb focit Magyarországon

Labdarúgó NB I
Tegnap, 11:39

Az újoncok történelmi csatáján akár főszerep is várhat Ubochiomára

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:39
Ezek is érdekelhetik