NB I: védői után szélsőjével is hosszabbított a ZTE

Cs. B.Cs. B.
Vágólapra másolva!
2021.12.09. 12:42
null
A ZTE FC 2024-ig szóló szerződést kötött Meshackkal (Fotó: Szabó Miklós)
Szerdán beszámoltunk róla, hogy a labdarúgó NB I-ben szereplő Zalaegerszeg két védőjével, Zoran Lesjakkal és Kálnoki-Kis Dáviddal is szerződést hosszabbított. Egy nappal később a ZTE FC a hivatalos oldalán jelentette be, hogy szélsőjével, Ubochioma Meshackkal is új szerződést kötöttek. 

 

Ubochioma Meshack két évvel ezelőtt került Zalaegerszegre, ám idén nyárig a zalaiak testvércsapatát, a Lendvát erősítette.

A 2021–2022-es idényben Waltner Róbert már az első csapatnál számít rá. Ősszel 14 alkalommal lépett pályára az NB I-ben, a legutóbbi bajnokingyőztes gólt fejelt a DVSC-nek (2–1).

A 20 éves játékos 2024-ig szóló szerződés írt alá a Zetével.

Legfrissebb hírek

Horváth Dávid: Nem ez az igazi, valós arcunk

Labdarúgó NB I
11 órája

Negyvenezer – Thury Gábor jegyzete

Labdarúgó NB I
18 órája

Bejelentette új klubja az Újpestről távozó szerb középpályás szerződtetését

Labdarúgó NB I
23 órája

A Szpari története során először győzött élvonalbeli bajnokin Debrecenben

Labdarúgó NB I
Tegnap, 17:25

Novothny Soma szerint a futball istene írta a forgatókönyvet az Újpest elleni mérkőzésen

Labdarúgó NB I
Tegnap, 16:49

Keleti rangadó az NB I-ben; Horváth Dávid és Borbély Balázs csatája

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:16

Robbie Keane a Puskás Akadémiától elszenvedett vereségről: Negyedóra után 3–0-ra kellett volna vezetnünk

Labdarúgó NB I
Tegnap, 8:49

Hornyák Zsolt csapata megtréfálta a Ferencvárost; Káprázatos ünnepséget szervezett a Magyar Ökölvívók Szövetsége a Hősök terén

E-újság
Tegnap, 0:21
Ezek is érdekelhetik