Puskás Akadémia: szerződést hosszabbított a szélső

Vágólapra másolva!
2021.01.08. 19:52
null
Tanmás Nándor a Fehérvár ellen 2019 februárjában (Fotó: Szabó Miklós)
Tamás Nándor személyében újabb fiatal játékossal hosszabbított szerződést a Puskás Akadémia NB I-es labdarúgócsapata: a húszéves, kézdivásárhelyi születésű támadó 2023. július 30-áig írt alá – derül ki a felcsútiak hivatalos honlapjának pénteki híréből.

 

A szélső négy évvel ezelőtt Csíkszeredából került a Puskás Akadémiára, s 2019. február 2-án, a Fehérvár ellen mutatkozott be az első osztályban, ahol 23 mérkőzésen két gólt szerzett. A Magyar Kupában hét összecsapáson öt góllal és három gólpasszal büszkélkedhet – összegez a klubhonlap.

„Végigjártam az akadémiai lépcsőfokokat, és azt hiszem, elmondhatom, töretlen volt a fejlődésem, szépen haladtam – idézi a pfla.hu Tamás Nándort. – Játszottam az U17-eseknél és az U19-eseknél, az NB III-ban, majd az NB II-ben, és immár két éve az első csapat keretéhez tartozom. Élesen emlékszem a Puskás–Suzuki-kupán szerzett gólomra, a csákvári kölcsönjáték során is sok szép élményt szereztem. Sosem felejtem el, amikor az edzőtáborban gólt szereztem a szófiai CSZKA ellen, s nem sokkal később be is mutatkoztam a Vidi ellen az NB I-ben. De talán a legszebb emlékem az MTK ellen szerzett győztes gólom, amely az első volt az első osztályban. Nagyon örülök az újabb lehetőségnek, sokat jelent számomra a klub, hiszen itt lettem profi játékos, itt lettem felnőtt férfi.”

Legfrissebb hírek

Úgy néz ki, Gera Zoltán a másodosztályban is a Kecskemét vezetőedzője marad

Labdarúgó NB I
Tegnap, 7:58

A Puskás Akadémia nehezen nyert Kecskeméten, ebben a fordulóban még nem dől el a bajnoki cím

Labdarúgó NB I
2025.05.16. 20:15

Ha Gera Zoltán csapata „besegít”, vasárnap bajnok lehet a Ferencváros

Labdarúgó NB I
2025.05.16. 13:49

„Nem adjuk könnyen magunkat!” – Bocskay Bertalan a Puskás Akadémia elleni meccs előtt

Labdarúgás
2025.05.16. 10:17

Jonathan Levi: Továbbra is hiszek a bajnoki cím megszerzésében

Labdarúgó NB I
2025.05.14. 10:38

A DVSC követi a Kecskemétet az NB II-be a nemzetközi elemzőoldal szerint

Labdarúgó NB I
2025.05.12. 19:53

Női NB I: idegenben verte meg az ETO a Puskás Akadémiát, zöld-fehér derbi a döntőben

Labdarúgó NB I
2025.05.11. 19:54

Legyőzte a tizenegyest hibázó DVSC-t, továbbra is az aranycsata részese a Puskás Akadémia

Labdarúgó NB I
2025.05.10. 16:35
Ezek is érdekelhetik