NB I: a Mezőkövesd 150 ezer eurót fizet a középpályásért – sajtóhír

R. B.R. B.
Vágólapra másolva!
2020.05.06. 10:39
null
Dino Besirovic hamar meggyőzte a mezőkövesdieket (Fotó: Micheller Szilvia)
Horvát lapértesülés szerint a labdarúgó NB I-ben szereplő Mezőkövesd él opciós jogával, végleg megvásárolja a télen kölcsönbe érkező Dino Besirovicot a Hajduk Splittől.

 

A 26 éves, kétszeres bosnyák válogatott középpályás januárban csatlakozott Kuttor Attila együtteséhez, amelyben rögtön alapemberré vált. Besirovic a tavasszal a kövesdiek 13 tétmeccséből tizenegyen kezdő volt. Az NB I-ben kilenc találkozón összesen négy gólt szerzett és ugyanennyi gólpasszt adott.

A 24sata.hr úgy tudja, a Mezőkövesd 150 ezer euróért (körülbelül 52 millió forintért) megvásárolta Besirovic játékjogát a Hajduktól. A transzfert az átigazolási időszak első napján jelenthetik be a felek.

Besirovic 2018 nyarán szerződött Splitbe, ám súlyos térdsérülése miatt nem tudta beverekedni magát a csapatba. A portál szerint a Hajduk ugyancsak 150 ezer euróért szerezte meg a bosnyák középpályást annak idején.

Legfrissebb hírek

MTK: a Honvédtól érkezett 19 éves támadó, hamarosan újabb játékost is bejelenthet a klub – NS-infó

Labdarúgó NB I
8 órája

Paks: két próbajátékos is pályára lépett, egyikük gólt is szerzett – 6–0-s győzelem

Labdarúgó NB I
9 órája

A Puskás Akadémia 18 éves védője Kecskemétre tart – NS-infó

Labdarúgó NB II
12 órája

Isztambuli sztárklub vinné az MTK kulcsemberét – sajtóhír

Labdarúgó NB I
13 órája

ETO: csütörtökön orvosi vizsgáltra érkezik a DVSC-től távozó játékos – NS-infó

Labdarúgó NB I
13 órája

DVTK: pénteken érkezhet az Újpest csatára, Edomwonyi távozik – NS-infó

Labdarúgó NB I
14 órája

FTC: 42-szeres elefántcsontparti válogatottat is hírbe hoztak a csapattal

Labdarúgó NB I
14 órája

Az NB II kiesőjétől érkezett játékos Kecskemétre

Labdarúgó NB II
2025.06.18. 17:05
Ezek is érdekelhetik