NB I: a Kisvárda játékosa megegyezett a CFR-rel – sajtóhír

Latovlevici a nyárig írt alá a Kisvárdához – utána irány Románia? (Fotó: kisvardafc.hu)
Helyi sajtóhírek szerint a romániai élvonalban szereplő CFR Cluj (Kolozsvári Vasutas) labdarúgócsapata megállapodott a jelenleg a Kisvárdában futballozó Latovlevici-csel.
A telekomsport.ro a fanatiksport.ro portálra hivatkozva arról számolt be, hogy a 33 éves Latovlevici a nyáron visszatér a Liga 1-be, egészen pontosan a CFR-hez, melyhez a román válogatott védő két idényre ír majd alá.
Latovlevici februárban igazolt a Kisvárdához, ám mivel féléves szerződést kötött a gárdával, a nyáron szabadon igazolható lesz – amennyiben igazak a romániai sajtóértesülések, akkora balhátvéd az idény végén biztosan távozik a magyar csapattól. A játékos egyelőre csak egy bajnokin lépett pályára – a Kisvárda megyei I. osztályban szereplő második csapatában (Ibrány–Kisvárda II 0–1).
Legfrissebb hírek

Megoperálták a Kisvárda középpályását
Labdarúgó NB I
2025.10.15. 11:10
Ezek is érdekelhetik







