Videoton: Meg kell mutatnunk a valódi arcunkat – Lazovics

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2017.05.11. 21:42
Danko Lazovics, a labdarúgó NB I-ben szereplő Videoton csatára a klubja hivatalos honlapjának beszélt az Újpest elleni bajnoki mérkőzés előtt a várakozásairól. Emellett szóba került a bajnoki cím is, aminek a megszerzéséhez a szerb csatár szerint meg kell mutatniuk a valódi arcukat.

„Nagyon vártam, hogy leteljen a három mérkőzésre szóló eltiltásom, örülök, hogy a DVSC és a Haladás ellen is sikerült nyernünk a legutóbbi két fordulóban. Hátra van még számunkra a bajnokságból három kiemelt fontosságú bajnoki mérkőzés, melyekre igen kemény munkával készülünk. Ezen a három mérkőzésen meg kell mutatnunk a valódi arcunkat, és begyűjtenünk mind a kilenc pontot. Továbbra is a saját kezünkben van a sorsunk, meg kell nyernünk a bajnokságot, hiszen nagyon sokat dolgoztunk ezért az elmúlt közel egy évben” – mondta a vidi.hu-nak Danko Lazovics. vidi.hu-nak Danko Lazovics.

„A szezonban két gólzáporos meccset játszottunk az Újpest ellen, és mindkettőből mi kerültünk ki győztesen. Úgy gondolom, a szombat esti mérkőzésen a nagyobb nyomás rajtunk lesz, éppen ezért semmiképp sem számítok könnyű találkozóra. Hasonló felfogásban kell futballoznunk, mint tettük azt a DVSC ellen, vagy a korábbi két Újpest elleni találkozónk alkalmával, és akkor jó esélyünk lesz a sikerre. A legfontosabb, hogy csak a győzelemre koncentráljon mindenki. Ezen a három találkozón nem az számít, hogy hogyan nyerünk, egyedül az a fontos, hogy minden meccs után úgy jöjjünk le a pályáról, hogy miénk a három pont” – fogalmazott a szerb csatár.

Legfrissebb hírek

NS-infó: Zsótér Donát visszatér a Videotonhoz

Labdarúgó NB II
2025.09.05. 12:29

Fiatal csatárt vett kölcsön Óbudáról a Videoton

Labdarúgó NB II
2025.09.04. 15:55

Nikolics Nemanja önkormányzati tanácsadóként dolgozik a Videotonért – hivatalos

Labdarúgó NB II
2025.09.04. 15:43

Nikolics Nemanja mégis szerepet vállalhat a Videotonnál

Labdarúgó NB II
2025.09.01. 19:16

Újabb nagy skalpot gyűjtött be a Karcag, a Vidi is vereséggel távozott az újonc otthonából

Labdarúgó NB II
2025.08.31. 18:20

Újra élen a Honvéd, kikapott a KTE, már nem nyeretlen a Videoton – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2025.08.24. 20:54

Már a Vidi sem nyeretlen – három pontot ért a két rúgott gól

Labdarúgó NB II
2025.08.24. 20:51

A Vidi keveset mutatott, a KTE nyerte az NB I-ből kiesett csapatok csatáját

Labdarúgó NB II
2025.08.18. 21:53
Ezek is érdekelhetik