NB I: szinte kizárt, hogy a Megyeri úton lesz az Újpest–Fradi

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2017.01.26. 08:43
Gyarmati Eszter, az Újpest FC ügyvezető igazgatója a DIGI Sport Reggeli Start című műsorában elmondta, nem valószínű, hogy a március 4-i Újpest–Ferencváros derbit a felújított Megyeri úti stadionban rendezik meg.

Mint ismert, a Megyeri úton a legutóbbi hatósági eljárás során kiderült, hogy a stadionbiztonsági és a beléptetőrendszer működésképtelen, a műszaki átadás-átvétel nem fejeződött be, a létesítmény nem rendelkezik használatbavételi engedéllyel sem, így az Újpest FC nem kezdeményezheti a pálya hitelesítési eljárását az MLSZ-nél. az Újpest FC nem kezdeményezheti a pálya hitelesítési eljárását az MLSZ-nél.

Gyarmati hozzátette, hogy a kecskeméti Széktói Stadionnal szezon végéig állapodtak meg, így jelenleg nem tudja elképzelni, hogy máshol játsszon a csapat a tavaszi szezonban. Azaz az Újpest–Ferencváros derbi is Kecskeméten lesz.

A műsorban Gyarmati ismét cáfolta, hogy Roland Duchatelet, az Újpest FC-tulajdonos Roderick édesapja eladná a klubot.

Legfrissebb hírek

Női vízilabda BL: a nyolcszoros győztest kapta a Fradi a negyeddöntőben

Vízilabda
21 órája

A bombagólt szerző győri játékos: Úgy érzem, amikor együtt vagyunk, senki sem győzhet le minket

Labdarúgó NB I
Tegnap, 13:28

Tomori a Bajnokok Ligájában is Ferencváros–Győr döntőt remél

Kézilabda
Tegnap, 11:57

Bődületes távoli góllal szerzett vezetést az ETO a Groupama Arénában!

Labdarúgó NB I
2025.03.02. 18:35

Utálom ezt! – Sandra Toft az újabb Fradi ellen elvesztett MK-döntő után

Kézilabda
2025.03.02. 18:33

„Nem olyan vészes” Varga Barnabás sérülése Robbie Keane szerint

Labdarúgó NB I
2025.03.02. 18:26

A hangulat, az ETO bal oldala és a Fradi kerete is döntő lehet

Labdarúgó NB I
2025.03.02. 09:21

Férfi vízi ob I: a Honvéd ellen is győzött a Ferencváros

Vízilabda
2025.03.01. 20:29
Ezek is érdekelhetik