DVTK: „Itt csontzene lesz; aki innen pontot akar elvinni, annak az fájni fog”

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2016.07.10. 13:47
Lelkesítő beszéddel mutatkozott be a szurkolóknak Horváth Ferenc, a DVTK új vezetőedzője a klub által szervezett ankéton. A szakember nem ígért aranyérmet, ellenben azt leszögezte, senkinek nem lesz kellemes a diósgyőri túra.

„Nem vagyok megélhetési edző. Magyar vagyok, de nem vagyok megélhetési edző. Nem azért jöttem ide, hogy pénzt keressek, ez egy nagyszerű feladat, komoly csapatot kell csinálni Diósgyőrben. Számomra most ez Magyarország legjobb csapata" – vágott bele Horváth Ferenc, aki az elmondottakkal valószínűleg Nagy Tamás magyar edzőket érintő kritikájára is válaszolt. A rövid videós összefoglalóban egyéb erős részek is vannak a DVTK edzőjétől:„Nem vagyok megélhetési edző. Magyar vagyok, de nem vagyok megélhetési edző. Nem azért jöttem ide, hogy pénzt keressek, ez egy nagyszerű feladat, komoly csapatot kell csinálni Diósgyőrben. Számomra most ez Magyarország legjobb csapata" – vágott bele Horváth Ferenc, aki az elmondottakkal valószínűleg Nagy Tamás magyar edzőket érintő kritikájára is válaszolt. A rövid videós összefoglalóban egyéb erős részek is vannak a DVTK edzőjétől:

„Nem ígérhetem, hogy megnyerjük a bajnokságot vagy az éremért fogunk játszani. De ahogy ma is láttátok, itt csontzene lesz, innen senki nem fog úgy hazamenni, hogy jól érezte itt magát. Aki innen pontot akar elvinni, annak az fájni fog. Ezt az egyet ígérhetem!" – tette hozzá a szakember.

embed_kod=
|
nso_uj_cikk_embed
Embed kód:
mceBlockPasteEnd
Legfrissebb hírek

Nem tudta kihasználni emberelőnyét a Diósgyőr, egy pontot elvitt tőle az Újpest

Labdarúgó NB I
2025.02.01. 21:30

Felkészülés: a DVTK egy góllal megverte ukrán ellenfelét

Labdarúgó NB I
2025.01.22. 17:50

Horváth Ferenc: A Videoton a feleségem, a Ferencváros a szeretőm

Labdarúgó NB I
2025.01.10. 09:48

A Győr kettős győzelemmel búcsúztatta a Szekszárdot; továbbment a DVTK is a női kosárlabda Ek-ban

Kosárlabda
2024.12.19. 18:57

A DVTK 27 éves sportigazgatója: Az átlagéletkort csökkentenénk, a magyarok arányát növelnénk

Labdarúgó NB I
2024.11.07. 09:44

Női NB I: a Győr egy góllal nyert, az FTC eggyel kikapott

Labdarúgó NB I
2024.11.02. 15:52

Kosárlabda: elhunyt a Diósgyőr első MK-győztes csapatának tagja, Temesváriné Králik Judit

Kosárlabda
2024.10.14. 09:41

Telt ház, remek hangulat Nyíregyházán a keleti rangadón, diósgyőri győzelemmel

Labdarúgó NB I
2024.10.05. 21:22
Ezek is érdekelhetik