FTC: újabb neves kérő, a Leicester is vinné Nagyot – sajtóhír

Vágólapra másolva!
2016.06.25. 11:34
null
Egyre hosszabb sor áll Nagy Ádámért (Fotó: Hegedüs Gábor)
Újabb európai élklub, az angol bajnok Leicester City is felsorakozott a Nagy Ádámért sorban állók közé. A Ferencváros középpályásának lehetséges átigazolásáról a Daily Star bulvárlap írt.

„Egy játékos már úton van a Leicester Cityhez szerződés felé, a magyar válogatott és a Ferencváros sztárja, Nagy Ádám. A 21 éves középpályást korábban a Liverpoollal és a Chelsea-vel is hírbe hozták, most az Európa-bajnokságon szerepel – írta az újság. – A Leicester már tárgyalt a játékos klubjával, és kész kifizetni a kivásárlási árát, ami tudtunkkal mindössze kétmillió font. Nagy az F-csoport első helyéhez segítette az Eb meglepetéscsapatát, az Ausztria elleni győzelem és az Izland elleni döntetlen során is játszott, és várhatóan visszakerül a kezdő tizenegybe a Belgium elleni nyolcaddöntőben.”

Nagy Ádám kapcsán az angol klubokon kívül a Benfica, a Marseille, a Freiburg, a Bologna, a Braga és a Trabzonspor neve is szóba került.

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A FERENCVÁROSNÁL
Érkezők: Marco Djuricin
(osztrák, Red Bull Salzburg – Ausztria, legutóbb kölcsönben Brentford – Anglia), Oliver Hüsing (német, Werder Bremen – Németország)
Kölcsönbe érkezők:
Kölcsönből visszatérők:
Csilus Ádám (Soroksár), Csilus Tamás (Kisvárda, ?), Haris Attila (Soroksár), Kunsági Roland (Soroksár), Valencsik Dávid (Soroksár)
Az utánpótlásból felkerültek/ profi szerződést kötöttek:
Kiszemeltek: Drilon Cenaj (bosnyák-albán, legutóbb Chievo – Olaszország), Fiola Attila (Puskás Akadémia), Huszti Szabolcs (Eintracht Frankfurt – Németország), Lovrencsics Gergő (Lech Poznan – Lengyelország), Stieber Zoltán (Hamburg, a tavasszal kölcsönben Nürnberg – Németország), Szalai Ádám (Hoffenheim, a tavasszal kölcsönben Hannover 96 – Németország), Rafael van der Vaart (holland, Real Betis – Spanyolország)
Távozók: Hodgyai László (lejár a szerződése)
Kölcsönbe távozók: Silye Erik (Soroksár)
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz: –
Távozhatnak/ érdeklődnek irántuk: Vladan Csukics (szerb, lejár a szerződése, visszavonul), Roland Lamah (belga, lejár a szerződése, érdeklődnek iránta: Crvena zvezda – Szerbia, Egyesült Államok, Katar, Kína), Nagy Ádám (érdeklődnek iránta: Chelsea, Liverpool, Leicester City – Anglia; Freiburg – Németország; Bologna – Olaszország; Benfica, Braga – Portugália, Trabzonspor – Törökország; Marseille – Franciaország)

 

 

Legfrissebb hírek

Haaland kihagyott tizenegyese is belefért, a Man. City simán legyőzte a Liverpoolt

Angol labdarúgás
1 órája

A Leeds ellen véget ért a Nottingham hosszú böjtje

Angol labdarúgás
3 órája

Három góllal három pontot szerzett a Kazincbarcika ellen a Ferencváros

Labdarúgó NB I
3 órája

Sikeres műtéten esett át Botka Endre – kép

Labdarúgó NB I
11 órája

PL: a Wolves legyőzésével már második a Chelsea

Angol labdarúgás
21 órája

Két gólt kapott az Arsenal, a második már pontot ért a Sunderlandnek

Angol labdarúgás
Tegnap, 20:37

Döntetlent játszott a Tottenham és a Manchester United; magabiztosan nyert az Everton

Angol labdarúgás
Tegnap, 18:02

Ha így folytatja a Ferencváros az Európa-ligában, bőven tízmillió euró fölé kerülhet a pénzdíja

Európa-liga
Tegnap, 7:11
Ezek is érdekelhetik