DVSC: Ilyen időszakot élünk mostanában - Bódi

2014.10.04. 09:19
Továbbra is keresi az előző bajnoki idényben látott önmagát az NB I-ben címvédő DVSC-Teva labdarúgócsapata, amely kilenc forduló alatt tizennyolc(!) pontos hátrányba került az éllovas Videotonnal szemben. Ráadásul ma a Bp. Honvédot fogadja, amely május 31-én 2–0-ra győzött Debrecenben a bajnok ellen.

„A tavasszal a Honvédtól elszenvedett vereség egy kicsit belerondított az ünneplésbe, de ezzel már nem szabad foglalkozni – mondta a Loki huszonhárom esztendős középpályása, Bódi Ádám a Nemzeti Sportnak. – Ha megnézzük, a kapott góljaink számával nincs különösebb probléma, a helyzetkihasználásunkon viszont egyértelműen javítani kell. A fordulót követően szünet lesz a bajnokságban a válogatott mérkőzése miatt, nagyon nem mindegy, milyen hangulatban zajlanak majd az edzések. Egy magabiztos siker sokat lendítene rajtunk! Nem állítom, hogy a legutóbbi bajnokin sziporkáztunk Pakson, de jobban játszottunk, labdabirtoklásban is jobbak voltunk az ellenfelünknél, két elkerülhető góllal mégis vereséget szenvedtünk. Ilyen időszakot élünk mostanában: a riválisok minden kis hibánkat könyörtelenül megbüntetik, mi viszont olyan meccsen is pont nélkül maradunk, amelyen a mutatott teljesítmény alapján a döntetlennel sem lennénk elégedettek.”Bódi Ádám a Nemzeti Sportnak. – Ha megnézzük, a kapott góljaink számával nincs különösebb probléma, a helyzetkihasználásunkon viszont egyértelműen javítani kell. A fordulót követően szünet lesz a bajnokságban a válogatott mérkőzése miatt, nagyon nem mindegy, milyen hangulatban zajlanak majd az edzések. Egy magabiztos siker sokat lendítene rajtunk! Nem állítom, hogy a legutóbbi bajnokin sziporkáztunk Pakson, de jobban játszottunk, labdabirtoklásban is jobbak voltunk az ellenfelünknél, két elkerülhető góllal mégis vereséget szenvedtünk. Ilyen időszakot élünk mostanában: a riválisok minden kis hibánkat könyörtelenül megbüntetik, mi viszont olyan meccsen is pont nélkül maradunk, amelyen a mutatott teljesítmény alapján a döntetlennel sem lennénk elégedettek.”

Kondás Elemér együttese legutóbb – még augusztusban – a Haladás ellen tudott nyerni (1–0), azóta négy fellépésén csak két ponttal gazdagodott, ráadásul az eddigi utolsó meccsét Pakson balszerencsés módon, a 92. percben kapott góllal bukta el.