Paks: súlyos sérülése után megműtötték a válogatott védőt

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.08.30. 16:00
Megműtötték Szabó Jánost, a Paksi FC egyszeres válogatott labdarúgóját – adta hírül a tolnai klub hivatalos honlapja, a paksifc.hu.

„Egyelőre minden rendben van – mondta a klubhonlapnak a Haladás elleni meccs lefújása után Szabó. – A szokásosnál valamivel hosszabb ideig tartott a beavatkozás, de nincs semmi gond. Pár napot még itt, a kórházban kell eltöltenem, majd ha minden jól megy, akkor talán hétfőn hazamehetek.

A Haladás elleni mérkőzést a kórházi ágyamban izgultam végig, bár ez a szó lehet, hogy most nem állja meg annyira a helyét, hiszen – főleg a második félidő alapján – elég simán és megérdemelten győztünk. Gratulálok a fiúknak, jó érzés látni, hogy mennyire együtt van a csapat. Igyekezni fogok a rehabilitációval, persze nem elkapkodva, mert jó lenne újból velük lenni. Remélem, továbbra is hasonló szép sikereket fogunk elérni, mint amilyet most a Haladás ellen!”

A védő még a bajnoki felkészülés végén sérült meg, az utolsó előtti előkészületi mérkőzésen, a Siófok ellen kellett lecserélni, mert keresztszalag-szakadást szenvedett a bal térdében. Pár nappal később meg is műtötték, de akkor a gyulladás miatt csak kitisztították a térdét, és a lényegi beavatkozást elhalasztották.

Legfrissebb hírek

Paks: Osváth és Szabó Bálint távozásáról nincs szó; 18 gólos kiszemelt

Labdarúgó NB I
2025.05.28. 10:34

Döntetlent játszott Debrecenben, és már biztosan bronzérmes a Paks az NB I-ben

Labdarúgó NB I
2025.05.18. 18:36

Windecker József „idegállapotba került”, még sosem volt hosszabbításos meccse

Labdarúgó NB I
2025.05.15. 09:27

Dibusz Dénes elárulta, mi történt a kapott gólnál

Labdarúgó NB I
2025.05.15. 07:06

Kiengedték a kórházból a MotoGP bajnokát

Egyéb autó-motor
2025.04.23. 11:45

Böde hiába talált be az 500. NB I-es meccsén, a Puskás Akadémia az utolsó pillanatokban döntetlenre mentett

Labdarúgó NB I
2025.04.19. 20:21

Böde csak egyszer veszített a jubileumi mérkőzésein

Labdarúgó NB I
2025.04.18. 11:29

„Azt se tudom, mi az az xG. Nem is érdekel...” – Bognár György szerint túlzásba viszik a statisztikát a futballban

Labdarúgó NB I
2025.03.28. 13:37
Ezek is érdekelhetik