Honvéd: A krokodilokkal sem sikerült megijeszteni - Vernes

Vágólapra másolva!
2014.08.12. 18:48
Mint arról már beszámoltunk, az ausztrál labdarúgó-bajnokság élvonalában (A-League) szereplő Central Coast Mariners kedden bejelentette a hivatalos honlapján, hogy megegyezett Vernes Richárd kölcsönvételéről. A Honvéd középpályása most elmondta, miért döntött az ausztrál túra mellett.

„Détári Lajos ajánlására kerültem az ausztrál csapathoz. Phill Moss edzővel többször is beszéltem, minden alkalommal kinyilvánította, hogy szüksége van rám. Egy DVD-t kapott, ami alapján úgy döntött, szeretne a csapatában tudni" – mondta a honvedfc.hu-nak Vernes, aki a kinti életről is beszélt.Vernes, aki a kinti életről is beszélt.

„Furcsa lesz a család és a barátok nélkül, de a karrierem szempontjából fontos lépésre szántam el magam. Mindig is arra vágytam, hogy külföldön kipróbáljam magam. A barátok, csapattársak persze rémisztgetnek a krokodilokkal, pókokkal, kígyókkal, de nem sikerült megijeszteniük. A fejlődésem szempontjából előrelépést jelent a Central Coast Mariners. A bajnokságban és az AFC Bajnokok Ligájában színvonalas meccsek várnak rám. Egy jó szereplés után akár egy nívósabb csapatba is kerülhetek. A válogatottság régi álmom. Tudom, hogy a távolság miatt nem leszek szem előtt, de remélem, hogy a jó eredmények híre Magyarországra is eljut, és esetleg meghívót kapok a szövetségi kapitánytól" – tette hozzá Vernes.

Az A-League 2014–2015-ös szezonja októberben kezdődik.

Legfrissebb hírek

MTK: visszatérhet Győrből a középhátvéd – NS-infó

Labdarúgó NB I
2025.05.30. 14:48

ZTE: Végh Gábor kivásárolta szerződéséből a Puskás AFC középpályását

Labdarúgó NB I
2025.05.30. 13:57

ZTE: Dénes Csanád Vilmos szeretné kipróbálni magát külföldön

Labdarúgó NB I
2025.05.30. 11:29

A Fradi válogatott játékosát félmillió eurós fizetéssel csábítják – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2025.05.29. 14:53

Légiósok: hazatérhet a 23 éves szélső – „a fél NB I szerződtetné”

Légiósok
2025.05.29. 12:19

A Ferencváros és az MTK nyitotta meg a nyári átigazolások sorát – körkép

Labdarúgó NB I
2025.05.29. 11:22

Paks: Osváth és Szabó Bálint távozásáról nincs szó; 18 gólos kiszemelt

Labdarúgó NB I
2025.05.28. 10:34

Makray Balázs is megszólalt Dzsudzsák esetleges klubváltása kapcsán

Labdarúgó NB I
2025.05.28. 08:35
Ezek is érdekelhetik