Az Újpest újabb ajánlatot tehet a Vidi válogatott játékosáért

P. K.P. K.
Vágólapra másolva!
2013.12.12. 14:56
Az Újpest FC tulajdonosa, Roderick Duchatelet klubja hivatalos honlapjának nyilatkozott arról, hogy olyan magyar játékosokat is megpróbálnak szerződtetni a téli szünetben, akiket a nyáron nem sikerült megszerezniük. A Nemzeti Sport Online megtudta, köztük lehet a Videoton hétszeres válogatott szélsője, Gyurcsó Ádám is. Értesülésünket a játékos menedzsere sem cáfolta.

Gyurcsó Ádám (balra) iránt több magyar csapat is érdeklődik (Fotó:  Szabó Miklós, archív)
Gyurcsó Ádám (balra) iránt több magyar csapat is érdeklődik (Fotó: Szabó Miklós, archív)
Gyurcsó Ádám (balra) iránt több magyar csapat is érdeklődik (Fotó: Szabó Miklós, archív)
Gyurcsó Ádám (balra) iránt több magyar csapat is érdeklődik (Fotó:  Szabó Miklós, archív)
Gyurcsó Ádám (balra) iránt több magyar csapat is érdeklődik (Fotó: Szabó Miklós, archív)

 

A Nemzeti Sport Online úgy tudja, az Újpest FC már nyáron is letett egy néhány százezer euróról szóló ajánlatot a Videoton asztalára a 2015 december 31-ig élő szerződéssel rendelkező Gyurcsó Ádámért, ám a fehérváriak akkor ezt elutasították.

A válogatott szélső José Gomes vezetőedzőnél továbbra sem számít alapembernek Fehérváron, 11 bajnokin lépett pályára az őszi szezonban, két gólt szerzett, de ezzel aligha lehet elégedett a 22 esztendős labdarúgó. Értesüléseink szerint az Újpest télen ismét harcba száll a szélsőért, de nemcsak a lila-fehérek érdeklődnek.

„Az igaz, hogy az Újpest továbbra is érdeklődik Gyurcsó Ádám iránt – erősítette meg az NSO információit a játékost képviselő ChampSport menedzseriroda részéről Farkas Mátyás játékosügynök. – Még mindig látnak fantáziát a megszerzésében fővárosi klubnál, annak ellenére, hogy legutóbb ez nem sikerült. Ugyanakkor más magyar csapatok is érdeklődnek. A döntés viszont először is a Videoton kezében van, hiszen a középpályást élő szerződés köti Fehérvárra.”

Információink szerint az Újpest mellett Győrben is szívesen látnák Gyurcsót, de ezt a játékos menedzsere már nem erősítette meg.

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS AZ ÚJPEST FC-NÉL
Érkezők: Egerszegi Tamás (Gyirmót, kölcsönből vissza?)
Távozott/távozhat: Grégory Christ (francia,?), Szélesi Zoltán (?), Vermes Krisztián (?)
Kiszemeltek: Gyurcsó Ádám (Videoton), Darko Pavicsevics (montenegrói, Zalaegerszegi TE)
Legfrissebb hírek

100 millió eurós ajánlattal jelentkezett be Rodrygóért a Tottenham – hétfői transzferhíradó

Minden más foci
1 órája

Ez az angol klub tett ajánlatot Nikitscherért – a válasz is megvan…

Légiósok
7 órája

Átigazolások: főszerepben a DVTK és az ETO, újabb válogatott játékos érkezett Felcsútra

Labdarúgó NB I
10 órája

Micsoda meccs volt! A győri csodacsere a 95. percben egyenlített az Újpest ellen

Labdarúgó NB I
Tegnap, 22:07

Pontot mentett a Videoton Ajkán, hárommal nyert a Honvéd, még a Csákvár is hibátlan – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
Tegnap, 21:00

Egy-egy gól, egy-egy pont: jó tempójú meccsen ikszelt a Videoton Ajkán

Labdarúgó NB II
Tegnap, 20:53

ETO: román jobbhátvéd érkezett – hivatalos

Labdarúgó NB II
Tegnap, 10:47

Svájci támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
2025.08.02. 12:12
Ezek is érdekelhetik