DVTK: bosnyák balhátvéd a harmadik érkező a nyáron

Vágólapra másolva!
2013.06.21. 18:40
Korábbi bosnyák utánpótlás-válogatott játékost igazol a DVTK NB I-es labdarúgócsapata – számolt be róla a klub honlapja, a dvtk.eu.

A 23 esztendős Senad Husic a pálya bal oldalán vethető be, elsősorban balhátvéd, de előrébb is tud játszani. Senad Husic a pálya bal oldalán vethető be, elsősorban balhátvéd, de előrébb is tud játszani.

Husic pénteken érkezett Diósgyőrbe, és délután már együtt is tréningezik a diósgyőriekkel.

Amennyiben az ilyenkor szokásos orvosi vizsgálatok eredményei rendben lesznek, a DVTK játékosának vallhatja magát.

Husic 175 centiméter magas, legutóbb a Zvijezda Gradacac futballistája volt, a 2012–13-as szezonban 12 meccsen 2 gólt ért el a bosnyák élvonalban.

A bosnyák labdarúgó a harmadik érkező – a tavasszal kölcsönben Miskolcon szereplő, ám azóta véglegesen megszerzett – Kádár Tamás és a brazil William Alves után.

A három próbajátékos, azaz a fiatal Bodnár Richárd, a cseh középhátvéd, Radek Dejmek és a német kapus, Marcel Höttecke esetleges szerződtetéséről később születik döntés.

Legfrissebb hírek

Ír középpályás a Fradinál, portugál szélső Újpesten – körkép

Labdarúgó NB I
1 órája

Az Ajaxban és a PSV-ben nevelkedő szélső is csatlakozik a dorogiakhoz

Labdarúgó NB II
4 órája

Championship: ezek a csapatok keresik Kosznovszkyt, 500 ezer font kevés lesz – sajtóhír

Labdarúgó NB I
19 órája

Az Újpest Szerbiából igazolt támadót – hivatalos

Labdarúgó NB I
2025.07.05. 14:18

A Mezőkövesd középhátvédet, a Szeged középpályást igazolt

Labdarúgó NB II
2025.07.05. 08:04

NB III-as gólkirályt igazolt a Kozármisleny

Labdarúgó NB II
2025.07.05. 07:01

Válogatott középpályás érkezett az NB II újoncához

Labdarúgó NB II
2025.07.04. 22:41

Másodosztályú gólkirállyal erősített az Ajka

Labdarúgó NB II
2025.07.04. 21:56
Ezek is érdekelhetik