SZIRMAI GYÖRGYSZIRMAI GYÖRGY
2005.02.03. 23:11
DUNAFERR NK - UNIQUA-VASAS SC 44-23 (21-10)
Dunaújváros, 800 néző. V: Horváth, Marton
DUNAFERR: Pálinger - PÁLFFY 6, RADULOVICS 12 (5), FERLING 6, Bohus 1, Kindl 4, Nagy I. 4. Cs: Cracana (kapus), Gáspár 1, PIGNICZKI 4, Balogh B. 1, Németh H. 4, Vincze, Bulath 1. Edző: Kiss Szilárd
VASAS: Szemencsenko - Böde 3, Stiener 4, Tomori 2 (1), ÔRI A. 8 (6), Koroknai 2, Gorova 4. Cs: Triffa (kapus), Blaskovits, Huszár, Reubl. Edző: Köstner Vilmos
Az eredmény alakulása. 4. p.: 2-1. 10. p.: 6-3. 22. p.: 17-8. 35. p.: 25-13. 43. p.: 31-13. 54. p.: 39-19. 57. p.: 42-20
Kiállítások: 2, ill. 6
Hétméteresek: 5/5, ill. 9/7

Radulovics Bojana 12 gólig jutott
Kulcsár Anita halála óta első hazai tétmérkőzését játszotta a Dunaferr együttese, a mérkőzés előtt a válogatott beállósra emlékeztek a csapatok és a szurkolók is. A hazai ultrák tízperces némasággal adóztak kedvencük emlékének. Az első percek érthető megilletődöttsége után a Dunaferr kapott gyorsabban lábra. Tíz perc után oldódott a feszültség és szebbnél szebb akciókat vezetve percről percre növelte előnyét a hazai gárda. A szünetet követően Kiss Szilárd jégkorongos módra sorokat cserélt, és minden kézilabdázója odaadó játékkal igyekezett meghálálni a lehetőséget.