NB I B: REAC-Vác 3-1

A mérkőzésről tudósított: B. NAGY ZOLTÁNA mérkőzésről tudósított: B. NAGY ZOLTÁN
2004.10.10. 22:27
SÁRGA LAP: Felföldi (Palásthy gáncsolásáért) a 18., Udvari (Cseri buktatásáért) az 56., Nagy G. (Udvari fellökéséért) a 75., Virágh (Andrási elkaszálásáért) a 76. percben
SZÖGLETARÁNY: 5:5 (4:1)

15. perc: Csopaki ívelt be szabadrúgást a jobb oldalról, és a teljesen üresen álló Kapcsos nyolc méterről a kapu közepébe fejelt. 1-0
22. perc: Palásthy adott be a jobb oldalról, és a jól helyezkedő Rusvay hét méterről a jobb sarokba fejelte a labdát. 1-1
60. perc: Zachar buktatta Nyergest a tizenhatoson belül, 11-es! A büntetőt Nyerges végezte el, és laposan a bal alsó sarokba lőtte a labdát. 2-1
82. perc: Nyerges vezette középen a labdát, majd a jobb oldalon felfutó Csopakihoz paszszolt, aki 14 méterről kilőtte a jobb alsó sarkot. 3-1

Mestermérleg
Urbán Flórián: - Ha játékban nem is, de küzdőszellemben ellenfelünk fölé tudtunk kerekedni.
Gyimesi László: - A tizedik perc táján megnyugodtam, mert láttam, hogy ezúttal nem nyerhetünk...