NB I B: FC Szeged-Kecskeméti TE 1-2

THÉKES ISTVÁNTHÉKES ISTVÁN
2004.09.19. 21:13
SÁRGA LAP
Rankovics (Dani buktatásáért) a 16., Anka (Freitas lerántásáért) a 40., Kurucsai A. (reklamálásért) a 43., Farkas I. (Freitas visszahúzásáért) a 44., Dani (Kurucsai A. buktatásáért) a 89., Krausz (Farkas I. megrúgásáért) a 92. percben
SZÖGLETARÁNY:
3:4 (0:2)

24. perc: Sallai szabadrúgásból ívelt a szegedi kapu előterébe, és Kiss Péter nyolc méterről a jobb alsó sarokba csúsztatta a labdát. 0-1
32. perc: Völgyi labdájával Kurucsai András ugrott ki a balösszekötő helyén, majd 14 méterről a jobb alsó sarokba lőtt. 1-1
36. perc: Domokos közeli lövését követően Balázsy csak kiütni tudta a labdát, Ulrich ott termett, és öt méterről a kapu közepén a léc alá lőtt. 1-2

A helyzeteit jobban kihasználó kecskemétiek megérdemelt győzelmet szereztek. A 68. percben Ulrich Roland szabadrúgását követően Balázsy Zoltán kiütötte a bal alsó sarokba tartó labdát, ám közben fejjel a kapufának ütközött és elájult. A szegedi kapuvédőt a mentők agyrázkódással szállították a kórházba.

Mestermérleg
Marko Milosevics:
- Négy százszázalékos helyzetet hagytunk kihasználatlanul. Játékosainknak meg kell érteniük, hogy nem amatőrök, hanem profik.
Gálhidi György: - Kiszenvedtük a győzelmet. Helyenként biztató játékkal fontos három pontot szereztünk.